علت صفر شدن اکانت کاربران همستر و اشتباهات رایج بازیHamster

بروزرسانی در11 تیر 1403
علت صفر شدن اکانت کاربران همستر و اشتباهات رایج بازیHamster
سکه های همستر پرید، چکار کنم؟! علت صفر شدن توکن های همستر برخی کاربران چیه؟ راه حل مشکل صفر شدن توکن های همستر کمبات چیست؟!

سکه های همستر پرید، چکار کنم؟! علت صفر شدن توکن های همستر برخی کاربران چیه؟ راه حل مشکل صفر شدن توکن های همستر کمبات چیست؟!

در این روزهای انتهایی بازی که همه منتظر لیست شدن ایردراپ همستر کامبت هستند، اکانت بسیاری از بازیکنان صفر شد!! چرا که بازی همستر به طور خودکار موجودی اکانت هایی که از ترفند افزایش سکه استفاده کرده اند را صفر کرده و حساب آن ها را ربات تشخیص داده است.

همستر تا به امروز به‌ شکل رسمی مورد توجه بیش از 100 میلیون کاربر مختلف تلگرامی قرار گرفته است تیم پشتیبانی تون‌ کوین ادعا می‌ کند روزانه حدود ۲۴ میلیون کاربر مختلف سراغ بازی همستر می‌ روند.

اما برخی از کاربران مشکل کم شدن سکه‌ های همستر را در حسابشان دارند و متاسفانه توکن‌ های افرادی نیز صفر شده است! برای حل این مشکل و ارائه راه حل هایی برای جلوگیری از صفر شدن حساب، پیشنهاد می کنم تا آخر این بلاگ از نظارت همراه ما باشید.

علل حذف توکن های همستر

طبق تحقیقات ما به چند دلیل مختلف حدود 10 هزار کاربر همستر توکن های خود را از دست داده و تعداد سکه های آن ها صفر شده است. این علت ها عبارتند از:

  • استفاده از ربات اتوکلیکر
  • دستکاری تنظیمات ساعت موبایل
  • استخراج توکن از همستر با چند اکانت روی یک حساب تلگرامی
  • جا به جایی حساب تلگرام در چند گوشی

رفع مشکل صفر شدن اکانت همستر کمبات | برگرداندن اکانت همستر

اگر سکه‌ های همستر برای اکانت شما صفر شده است. بایستی در زمان عرضه ایردراپ به تیم توسعه دهنده همستر ایمیل اعتراضی ارسال کنید. همچنین می‌توانید این اعتراض را در توییتر اعلام نمائید. در این صورت اگر اکانت شما از برنامه اتو کلیکر و یا ربات در بازی همستر استفاده نکرده باشد، حساب و پروفیت شما باز می‌ گردد اما اگر بازیکنان، فرایند استخراج را با استفاده از ربات‌ ها انجام داده باشند، امکان دارد که بازی همستر نصف سکه‌ هایتان را به شما ببخشد.

همچنین برای جلوگیری از صفر شدن اکانت های همستر بایستی برنامه کش تلگرام را پاک کنید و سپس  بازی همستر را بسته و دوباره باز کنید. در نهایت از بالای صفحه بر روی ۳ نقطه کلیک کرده و بر روی گزینه «Reload page» بارگزاری مجدد کلیک نمائید.

در نهایت برنامه تلگرام را یک بار حذف کرده و دوباره بر روی گوشی راه اندازی کنید، سپس حساب اصلی همستر کمبات خود را دوباره راه اندازی نمائید.

البته در زمان عرضه بازی نیر لینک معتبری برای اعتراض قرار داده می شود که می توان با استفاده از آن نیز اعتراض زد. طبق تجربه قبلی بازیکنان نات کوین ممکن است نصف سکه ها به حساب شما بازگردد.

جلوگیری از مشکل صفر شدن اکانت همستر کمبات

به طور کلی برخی از بازیکنان با انجام ترفند هایی میزان سکه‌ ها و سپس میزان پروفیت خود را در بازی همستر دو برابر کرده اند. اما چند روزی است که امانت همستر برخی بازیکنان از دسترس خارج شد و توکن‌ هایشان صفر شده است.

برای جلوگیری از این موضوع لطفاً موارد زیر را رعایت کنید:
⛔ استفاده از ربات کلیکر ممنوع❗ به هیچ وجه از برنامه اتو کلیکر در این بازی استفاده نکنید. (این برنامه بر روی صفحه نمایش تلفن همراه ضربه می زند و قابلیت تنظیم سرعت ضربه زدن نیز در آن وجود دارد) چرا که حتی اگر تنظیمات بازی را بر روی سرعت کم و انسانی قرار دهید، ریسک از بین رفتن حسابتان وجود دارد.

⛔ برخی از بازیکنان تنظیمات ساعت تلفن همراه خود را از حالت اتوماتیک برداشته و بر روی حالت دستی قرار داده اند. سپس تاریخ تلفن همراه را دستکاری کرده و از سال ۲۰۲۴ به ۲۰۳۴  و سال های آینده تغییر می دهند. بازی همستر باگ داشته و بازیکنان می توانند با استفاده از تنظیمات ساعت و تغییر آن به سال های آینده توکن های خود را دوبرابر کنند. برای این منظور باید پس از تنظیم ساعت به برنامه همستر برگشته، سپس سکه ها دو برابر خواهند شد، اما با این کار ریسک از بین رفتن پروفیت و از دسترس خارج شدن حساب وجود دارد.

⛔ برخی از بازیکنان با استفاده از چند اکانت بر روی یک حساب تلگرام، از بازی همستر توکن استخراج می کنند. در حالی که توسعه دهندگان همستر به افرادی که با چند اکانت اقدام به کسب توکن کرده اند ، هشدار داده است و می تواند با بررسی اکانت ها، سکه های آن ها را صفر کند.
بنابراین اگر چند اکانت در بازی همستر استفاده کرده اید، سریعا از حساب های دیگر خارج شوید. تا اطلاعات حساب اصلیتان را حفظ کنید. چرا که امکان دارد دسترسی و اتصال به همه حساب هایتان را از دست دهید.
⛔ همچنین اگر حساب های بازی همستر در چند گوشی جا به جا شده اند، امکان کم شدن سکه های همستر در اکانت ها وجود دارد.

هشدار

در این روزهای انتهایی استخراج توکن همستر، هرگز به لینک های ناشناس موجود در سایت ها و پلتفرم تلگرام توجه نکنید. چرا که با ورود به لینک وب سایت های نامعتبر، امکان هک تمامی حساب های شما و از دسترس خارج شدن بازی همستر وجود دارد.

نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
Enamadlogo-samandehi
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.