راهنمای کامل انجام تسک 3 میلیونی تپ سواپ

بروزرسانی در29 خرداد 1403
راهنمای کامل انجام تسک 3 میلیونی تپ سواپ
3 میلیون توکن TapSwap فقط با چند کلیک! با انجام یک سری از تسک‌های ساده و سرگرم‌کننده در تپ سواپ ، می‌توانید بدون ثبت نام در بایننس تا 3 میلیون توکن TAP به جیب بزنید!

تپ سواپ، ماموریتی جدید در قسمت task قرار داده است، در این مأموریت شما باید در صرافی بایننس (Binance) ثبت نام کرده و آیدی خود را وارد برنامه کنید. تپ سواپ اعلام کرده است که اطلاعات حساس کاربران با انجام این مأموریت درز پیدا نمی‌ کند و طبق شرایط و قوانین بایننس انجام می‌ شود. اما آیا بدون ثبت نام در بایننس نیز می توان 3 میلیون توکن تپ سواپ را دریافت کرد؟! برای آموزش کامل دریافت تسک 3 میلیونی تپ سواپ و پاسخ به این سوال، تا آخر این بلاگ از نظارت همراه ما باشید.

دریافت تسک 3 میلیونی تپ سواپ بدون ثبت نام در بایننس

اخیرا تپ سواپ از طریق ثبت نام و احراز هویت در بایننس به بازیکنان، 3 میلیون توکن هدیه می‌دهد. اما اکثر معامله‌ گران ایرانی به دلیل وجود تحریم ها امکان احراز هویت در بایننس را ندارند. از این رو تیم نظارت با راهکار ساده‌ ای توانسته این مشکل را رفع کند. با ما در ادامه همراه باشید. 
 برای دریافت تسک 3 میلیونی تپ سواپ، بدون نیاز به ثبت نام در بایننس مراحل زیرا طی نمائید:

 • ابتدا باید وارد بازی تلگرامی تپ سواپ شوید، سپس در پایین صفحه بر روی گزینه task کلیک کنید؛
تسک 3 میلیونی تپ سواپ
 • در صفحه باز شده، بر روی گزینه «Binance registration» کلیک نمائید؛
 • در صفحه بعدی بر روی گزینه «start mission» کلیک کرده و سپس بخش پاداش 3 میلیونی را مشاهده خواهید کرد؛
 • اکنون در بخش «your task» و قسمت «Register on Binance» بر روی آیکون «Go» که در روبروی آن قرار داده شده، دو بار کلیک کنید؛
 • سپس بازی تپ سواپ، بر روی صفحه نمایش شما سایتی را باز خواهد کرد و پس از چند ثانیه، بازگشت را زده و از سایت خارج شده و دوباره به بازی تپ سواپ بازگردید؛
 • اکنون گزینه «Go» به «Check» تغییر پیدا کرده و بر روی Check کلیک کنید، اگر با ارور قرمز زنگ مواجه شدید به آن توجه نکرده و به تسک بعدی بروید؛
 • در قسمت «Complete the Kyc» دوباره بر روی گزینه «Go» کلیک کرده و سایتی به طور خودکار برای شما باز می شود، ۱۰ ثانیه در سایت مانده و دوباره بازگشت زده و به بازی تپ سواپ برگردید؛
 • هر دو گزینه Check  را در دو کادر پس از ۳۰ ثانیه به آیکون «done» تبدیل شده و بر روی آن کلیک می کنیم؛
 • در بخش پایینی داخل کادر «Enter your Binance ID» شماره ای وارد کرده و البته برخی کابران با وارد نکردن شماره می توانند به مرحله بعد روید؛
 • در نهایت بر روی آیکون «Submit» کلیک نکرده و در پایین صفحه روی گزینه «Finish Mission» زده و به صفحه بعد بروید؛
 • در آخر بر روی گزینه «claim» کلیک کرده و ۳ میلیون سکه از تپ سواپ رایگان هدیه بگیرید.

حل مشکل دریافت ۳ میلیون سکه در تپ سواپ 

اگر با روش فوق در بازی تپ سواپ نتوانستید موفق به دریافت ۳ میلیون سکه شوید، دوباره مراحل را کامل انجام داده اما در بخش «Enter your Binance ID» شماره ۱۱ رقمی وارد کنید. این ۱۱ رقم نباید تکراری باشد و سعی کنید مانند یک کد آیدی مانند از ترکیب اعداد مختلف استفاده نمائید.

سپس گزینه «Submit» را کلیک کرده و در نهایت آیکون «Finish Mission» را انتخاب کرده، سپس جایزه ۳ میلیونی را دریافت کنید.

تسک ۳ میلیونی تپ سواپ با ثبت نام در بایننس

اما برای افرادی که از قبل در صرافی بایننس ثبت نام کرده و احراز هویت شدند، می توانند به راحتی با وارد نمودن کد ثبت نام خود در کادر «Enter your Binance ID» وارد کرده و بر روی گزینه «claim» کلیک کنید و جایزه ۳ میلیونی تپ سواپ را دریافت نمائید.

سخن پایانی

در این بلاگ از نظارت به طور کامل با آموزش مرحله به مرحله دریافت 3 میلیون توکن از تپ سواپ آشنا شدیم. برای دریافت تسک 3 میلیونی تپ سواپ باید به بخش تسک و وظایف رفته و با بازدید 10 ثانیه ای از دو سایت و کلیک بر روی آیکون Check، به طور کاملا ساد،ه جایزه 3 میلیونی تپ سواپ را دریافت نمائید.

سوالات متداول

تپ سواپ در تاریخ ۱۱ تیر ۱۴۰۳ به شبکه جدید بلاک چین منتقل شده و امکان اتصال به کیف پول را برای کاربران خود فراهم می کند.
یکی از صرافی های معروفی که تپ سواپ را لیست خواهد کرد، بایننس نام دارد که به تازگی به کاربران خود امکان دریافت جایزه ۳ میلیون توکن از تپ سواپ را فراهم کرده است.
بله، برای اتصال به کیف پول تون کیپر، به اپلیکیشن تلگرام و ربات TapSwap بروید، سپس گزینه Connect Wallet را انتخاب کرده و مراحل آن را طی نمائید.
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
Enamadlogo-samandehi
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.