بازی تلگرامی پیکسل ورس چیست؟! آموزش استخراج Pixelverse

بروزرسانی در29 خرداد 1403
بازی تلگرامی پیکسل ورس چیست؟! آموزش استخراج Pixelverse
پیکسل ورس : بازی، سرگرمی و کسب درآمد! در این مقاله بخوانید که Pixelverse دقیقا چیست همچنین با آموزش کامل ایردراپ رایگان ، از این بازی تلگرامی ارز استخراج کنید و بفروشید.

پیکسل ورس اسمی که این روزها بسیار در تلگرام ترند شده و اکثر معامله گران به دنبال پروژه آن می گردند. چرا که از زمان عرضه آن اپلیکیشن های قدرتمندی همچون تراست ولت، safepal، کوکوین، بایننس، افرادی چون پاول دورف و ... از آن حمایت کردند. به طوری که اکنون این بازی تلگرامی جزو ایردراپ های قدرتمند و معروف تلگرامی به حساب می آید. با ما در این بلاگ از نظارت همراه باشید تا با طور کامل با این پروژه، نحوه استخراج توکن های پیکسل ورس و زمان لیست شدن آن آشنا شوید.

بازی تلگرامی پیکسل ورس چیست؟!

پیکسل ورس یک بازی مبتنی بر تکنولوژی Web3 است که به بازیکنان امکان استخراج رمز ارز و کسب درآمد را می دهد. تیم Pixelverse علاوه بر بازی تلگرامی در وب سایت خود یک مینی بازی با نام Pixel Tap را نیز برای معامله گران تدارک دیده است تا با انجام بازی ساده و سرگرم کننده، سکه های بیشتری جمع آوری کنند و فرصت های بیشتری برای کسب درآمد داشته باشند.

علاوه بر این، Pixelverse ایردراپ 10 میلیونی توکن PIXFI را نیز برای کاربران خود در نظر گرفته است. تنها کافیست در Pixel Tap بازی کنید و سکه جمع آوری کنید تا در این ایردراپ عظیم شرکت کرده و برنده جوایز ارزشمند شوید!

Pixelverse با پشتیبانی از بلاکچین TON، موفقیت در پروژه Roolz، محبوبیت در جهان و موفقیت های بی شمار، تمام المان های لازم برای تبدیل شدن به یک پروژه ی بزرگ و موفق را دارد.

آیا پیکسل ورس معتبر و قانونی است؟

پیکسل ورس تنها یک بازی تلگرامی نیست، بلکه یک پلی تو ایردراپ «play to airdrop» قدرتمند بوده که از ۲ بخش اصلی تشکیل شده است. این ایردراپ از طریق سایت و بازی تلگرامی ارائه  شده و در اصل ربات تلگرامی را برای محبوبیت این پروژه عرضه کرده است. البته بازی تلگرامی آن با استقبال بالایی روبرو شد و اکنون بیش از 5 میلیون بازیکن دارد.

ایردراپ پیکسل ورس دارای وب سایت قوی، وایت پیپر و نقشه راه است. تیم توسعه دهنده پیکسل ورس اعلام کرده 10 میلیون از توکن های آن را در ایردراپ عرضه کرده و در بین بازیکنان بر اساس امتیازات تقسیم می کند.  

همچنین این پروژه پارتنرهای خفنی همچون تراست ولت، safepal و با صرافی های قدرتمندی همچون اوکی ایکس کوکوین، بایننس ام ایکس بی و بای بیت همکاری دارد. بنابراین چنین پروژه دقیقی را می توان معتبر دانست و در بازی رایگان آن شرکت نمود.

ورود به بازی تلگرامی پیکسل ورس

ربات تلگرامی پیکسل ورس یکی از بخش های ایردراپ است و معامله گران برای کسب امتیاز بیشتر باید در سایت و مینی بازی آن نیز فعالیت کنند تا امتیازات بیشتری کسب نمایند. 

برای ورود به ربات پیکسل ورس باید بر روی گزینه Start را انتخاب کنید. سپس ربات توضیحاتی در رابطه با پروژه و ایردراپ خود در اختیار بازیکنان قرار می دهد. پس از مطالعه توضیحات گزینه lunch bot را انتخاب و دوباره بر روی Start کلیک نمائید تا وارد بازی شوید.

هنگام ورود به بازی به طور خودکار بر روی بخش تسک ها هدایت می شوید. از نوار پایین صفحه بر روی سر برگ earn کلیک کرده و در این بخش می توانید بر روی صفحه نمایش گوشی ضربه بزنید و توکن جمع آوری نمائید. البته این ربات قابلیت استخراج خودکار توکن را دارد و بازیکنان می توانند تنها هر ۸ ساعت یک بار به ربات تلگرامی پیکسل ورس سر زده و سکه های جمع آوری شده را ذخیره کنند. 

بخش های مختلف و مهم بازی پیکسل ورس

بخش های مختلف و مهم بازی پیکسل ورس عبارتند از:

 • سربرگ Earn
   در این بخش از بازی می توان عملیات استخراج را انجام داد. البته عملیات استخراج را می توان به طور رایگان و خودکار فعال کرد تا هر 8 ساعت یکبار فقط به بازی سر زده و سکه های جمع آوری شده را به دست آورید. در این صفحه گزینه های دیگری مانند Balance و Daily income نیز وجود دارد. 
 • گزینه Balance
  گزینه بالانس میزان امتیازات، سطح و توکن های استخراج شده شما را در بازی نشان می دهد.
 • گزینه Daily income
  این بخش درآمد روزانه شما را نشان می دهد. در این بازی با خرید کاراکترهای جدید می توانید سرعت استخراج و سطح خود را افزایش دهید. به عنوان مثال، اگر سرعت استخراج بر روی ۲۸۸ قرار دارد، با خرید هر کاراکتر جدیدی که در بازی بگیرید، سرعت کسب امتیاز 2 برابر خواهد شد.
 • بخش کیف پول (Wallet)
   این ربات امکان اتصال به کیف پول را برای بازیکنان فراهم کرده است. برای اتصال می توان از ولت های شبکه اتریوم مانند تراست ولت، متامسک و… استفاده کرد. بنابراین از کیف پول های تون ولت، تون کیپر و ... نمی توان استفاده نمود. چرا که این ایردراپ در شبکه اتریوم قرار دارد و تنها کیف پول هایی که مطابق با آدرس اتریوم هستند را قبول می کند.
 • گزینه دعوت از دوستان (invite)
   در بخش invite می توانید لینک گرفته و دوستان خود را به این بازی دعوت کنید. هر بازیکنی که از تلگرام معمولی به بازی پیکسل ورس بپیوندد، 2 هزار امتیاز به شما تعلق خواهد گرفت. البته هر فردی که اکانت پرمیوم تلگرام را داشته باشد، به شما ۱۰ هزار امتیاز تعلق می‌گیرد.
  به ازای امتیازاتی هر بازیکنی که شما دعوت کرده اید با کسب توکن بیشتر، ۵ درصد از توکن های آن به اکانت شما اضافه می شود. البته دوستان شما نیز با دعوت از افراد دیگر می توانند به شما امتیاز اضافه کنند. بازی پیکسل ورس به اضای هر زیر مجموعه ای که از طرف شما اضافه شود، 1 الی 2 درصد از امتیازات را به حساب شما اضافه می کند. 

آموزش جمع آوری توکن های پیکسل ورس

توکن پیکسل ورس پیکس وای نام دارد. این پروژه به دلیل ترند شدن توکن های تلگرامی، بازی خود را به کاربران  تلگرام ی عرضه کرده است. برای جمع آوری توکن های پیکسل ورس می توان به بازی رفته و با انجام مبارزات، ضربه ردن بر روی صفحه نمایش و وارد کردن کد مورس و کارت های کمبو می توان امتیازات را افزایش و جمع آوری کرد. البته برای ضربه زدن و تپ باید هر ۸ ساعت یک بار به ربات تلگرامی پیکسل ورس رفته و توکن آن را استخراج نمائید. 

نحوه دریافت توکن های بیشتر در پیکسل ورس

بازی پیکسل ورس از بخش های مختلفی تشکیل شده است و خوشبختانه امکان افزایش امتیاز و سح وجود دارد. بخش های مختلف بازی پیکسل ورس برای دریافت توکن های بیشتر عبارتند از:

 • بخش Fight:
  در این بخش می توانید کاراکتر خریده و با دیگران مسابقه و مبارزه کنید. البته کاراکترهای رایگان وجود دارند. اما برای برنده شدن بایستی کاراکتر خود  را upgrade کرد. 
  بنابراین در بدو ورود به بازی هر بازیکن یک کاراکتر دارد که می توان سطح آن را بالاتر برد. البته برای هر آپگرید باید مقداری از امتیازات جمع شده را پرداخت کنید. در مرحله اول 5000 سکه از توکن‌ های شما کسر خواهد کرد. در این صورت می‌ توان 5 مهره جدید به کاراکتر اضافه کرد. اما در آپگریدهای بعدی میزان سکه ها دو برابر شده و برای خرید آن نیاز به ۲۰ هزار سکه است که دوباره ۵ مهره جدید به کاراکتر اضافه کرده و سطح را بالا می برد.
 • بخش play to play:
  با انتخاب گزینه fight بازی برای شما یک حریف جنگی انتخاب می کند. مبارزه بسیار راحت بوده و باید در صفحه نمایش بر روی نقاط دایره مانندی که سریعا پدیدار می شود، ضربه بزنید. بنابراین برای برد حریف خود باید سریعا بر روی نقاط ضربه زده و هر بازیکنی که سریعتر بتواند حریف خود را شکست دهد و جان آن را تمام کند، برنده خواهد شد و سطح بالاتری در بازی به دست می آورد. 
  برخی مواقع نیز در این بخش از بازی، ۴ عدد کارت نمایش داده می شود که اگر گزینه درست را انتخاب کنید، حریف را برده و امتیاز بیشتر کسب می کنید و بلعکس.
  البته پی از نمایش کارت ها  دوباره به حالت مبارزه بر می گردد. اگر در مبارزه با حریف برنده شوید، امتیازات خود را در بازی دو برابر خواهید کرد و حدود ۶ هزار امتیاز به دست می آورید. اما اگر بازنده شوید، ۳ هزار امتیاز از میزان توکن های شما کسر خواهد کرد.
   البته در سطح های مختلف میزان امتیازات متفاوت ارائه می شود. به عنوان مثال در هنگام برد امتیاز ۲ برابر باخت خواهد بود و شاید در سطح های بعدی این مقدار متفاوت باشد. 
  علاوه بر آن، هر چه تعداد کاراکترها در بازی بیشتر باشد، سرعت استخراج شما افزایش پیدا خواهد کرد و بخش daily income افزایش می یابد. البته هر ۲۴ ساعت می توان کاراکتر جدید خرید. 
  بنابراین برای افزایش سرعت امتیاز گیری باید کاراکترهای بیشتر بخرید و آن ها را آپگرید کنید. 
 • سربرگ yop:
  مخصوص افرادی است که دوستان خود را به بازی تلگرامی دعوت می کنند. برای این منظور لیور برد با جوایز مختلف ارائه شده که در مجموع برای این بخش ۳ میلیارد توکن و امتیاز در نظر گرفته شده است.بنابراین اگر بتوانید بیش از 10 نفر را به بازی دعوت کنید، ۳ میلیون توکن رایگان هدیه دریافت می کنید. 
 • سربرگ Rewards: 
  این بخش برای گرفتن کد مورس طراحی شده است. از این جهت این بازی بسیار شبیه به بازی های تلگرامی همچون همستر کامبت است. در این سر برگ ۲ بخش دیلی کومبو و دیلی ریواردز قرار گرفته است. با استفاده از گزینه دیلی کومبو ۴ کارت کومبو انتخاب کنید. البته هر روز این کارت ها متفاوت در کانال تلگرامی ارائه می شوند. 
 • گزینه claim:
  موجب جمع آوری امتیازات خواهد شد که حدود ۳۳۶ هزار امتیاز در بخش دیلی ریواردز وجود دارد که در روز اول ۱۰ هزار امتیاز و در روز دوم ۲۰ هزار امتیاز، در روز سوم ۳۰ هزار امتیاز به شما تعلق می گیرد. بنابراین هر روز که به این بخش سر بزنید می توانید امتیازات بیشتر کسب نمائید.
 • بخش تسک:
  با عضویت در کانال تلگرام و توییتر پیکسل تپ می توانید ۳۰ هزار امتیاز دریافت کنید. البته توییتر پیکسل ورس دارای تیک طلایی است و بیش از ۱ میلیون فالور دارد. 

نحوه اتصال پیکسل ورس به کیف پول

برای اتصال به کیف پول پیکسل ورس بایستی از سر برگ پایین بر روی گزینه earn کلیک کنید. سپس در بالای این بخش یک نماد کیف پول قرار داده شده است. برای اتصال کیف پول به پیکسل ورس باید آدرس تراست ولت و یا کیف پول مد نظر خودتان را که بر پایه تتر Erc 20 است قرار داده (کیف پولی را که از این شبکه پشتیبانی کند) که می توان به پیکسل ورس متصل نمود. توجه داشته باشید که حتما آدرس ولت خالی را به ایردراپ های تلگرامی بدهید. 

برای اتصال به تراست ولت باید بر روی آیکون کیف پول کلیک کرده و از کیف پول های نمایش داده شده، تراست ولت را انتخاب کنید. در صفحه پیش رو بر روی گزینه «yes I have it» کلیک کنید. 

سپس بازی به طور خودکار شما را وارد کیف پول تراست ولت می کند و در این هنگام آدرس Erc 20 را باید وارد نمائید.

برای جستجو این آدرس وارد تراست ولت شده و در صفحه اصلی آن بر روی گزینه receive کلیک کرده و شبکه را بر روی اتریوم قرار دهید. از نوار جستجو نام usdt را جستجو کنید، اولین ارزی که برای شما نمایش داده می شود، usdt در شبکه Erc 20 است. بنابراین آدرس را کپی کرده و در ربات تلگرامی وارد نمائید. در نهایت بر روی گزینه medit کلیک کنید. در این صورت تراست ولت به پیکسل ورس متصل می شود.

پیکسل ورس کی لیست میشه؟

پیکسل ورس با حمایت پاول دوروف بنیان گذار تلگرام بسیار معروف شد. این بازی حدود چند هفته ای است که در پلتفرم تلگرام رونمایی شده و بازیکنان می توانند هر روز با زدن کارت ها کمبو میزان امتیازات خود را چند برابر کنند. بنابراین پیکسل ورس حدود یک الی 2 ماه زمان برای استخراج رمز ارز خود به بازیکنان می دهد. سپس ایردراپ خود را در شبکه لایه دو اتریوم رونمایی کرده و در صرافی های متقاوت لیست خواهد شد. متخصصین زمان لیست شدن پیکسل ورس را در بین ماه های مرداد تا شهریور 1403 می دانند.

بهترین صرافی برای خرید و فروش پیکسل ورس

اصولا پروژه های تلگرامی ابتدا در صرافی های غیر متمرکزی همچون یونی سواپ لیست می شوند. و در محدوده قیمتی 2 الی 4 سنتی قیمت گذاری خواهند شد. سپس در صرافی های متمرکز لیست شده و قیمت آن ها افزایش پیدا می کند. از آن جایی که برترین صرافی های جهان همچون بایننس، کوکوین و بای بیت از پروژه پیکسل ورس حمایت کرده اند. 

این ارز به احتمال زیاد هنگام لیست شدن در این صرافی ها رونمایی شده و امکان خرید و فروش آن فراهم می شود. اما این صرافی ها به ایرانیان خدمات ارائه نمی دهند. بنابراین کاربران ایرانی بایستی از طریق صرافی یونی سواپ یا بینگ ایکس اقدام به خرید و فروش پیکسل ورس نمایند.

نحوه فروختن سکه های جمع آوری شده

پس از لیست شدن پیکسل ورس، امکان فروش توکن ها وجود دارد. البته باید دید هر 1000 امتیاز از پیکسل ورس به چند توکن تبدیل می شود. پس از تقسیم امتیازات توسط تیم توسعه دهنده پیکسل ورس، می توان آن را فروخت. البته توصیه می شود این توکن ها را در طولانی مدت نگهداری کنید، چرا که با گذشت زمان ارزش آن ها چند برابر خواهد شد.

بازی های تلگرامی مانند پیکسل ورس

اخیرا بازی های تلگرامی خیلی سر و صدا کردن و حتی خیلی از افراد که تا پیش از این آشنایی زیادی با دنیای ارزهای دیجیتال و این بازی‌ها نداشتند، به دنبال ایردراپ و ماین توکن از بازی های تلگرامی هستند. در واقع به دنبال بازی های تلگرامی هستند که پول ‌می‌دهند. ما در مقاله بهترین بازی های تلگرامی 23 تا از این ایردراپ های تلگرامی را به شما معرفی کردیم.

سخن پایانی

در این مقاله به طور کامل به پروژه پیکسل ورس آشنا شدیم. در حقیقت برای ورود به ایردراپ پیکسل ورس می توان از بازی تلگرامی و وب سایت رسمی خود پروژه استفاده کرد. چرا که این پروژه به 2 بخش تبدیل شده است. در وب سایت رسمی پیکسل ورس معامله گران می توانند از مینی اپ رایگان آن امتیاز کسب کرده و همچنین در بازی تلگرامی پیکسل ورس نیز می توان توکن استخراج نمود.

مجموع این امتیازات، سطح بازیکن را بالاتر می برد. پیکسل ورس مانند بازی تلگرامی همستر، کارت های کمبو دارد که به صورت روزانه در کانال تلگرامی خود منتشر می کند. همچنین مانند بازی های مبارزه ای امکان مبارزه را فراهم کرده و از این طریق نیز می توان سطح خود را بالاتر برد.

سوالات متداول

پروژه پیکسل ورس یک ایردراپ تلگرامی و دارای وب سایت است که در حال حاضر در مرحله اولیه استخراج بوده و می‌توان با ماینینگ از آن توکن رایگان جمع کرد.
با توجه به تیم توسعه دهندگان قوی پیکسل ورس، حمایت افراد مختلف از این پروژه و نقشه راه آن می‌توان بلوم را معتبرتر از سایر بازی های تلگرامی دانست.
در حال حاضر هر عدد از توکن های پیکسل ورس هنوز قیمت گذاری نشده است. ولی بنا بر گفته تیم پیکسل ورس، اواسط مرداد ماه تا اوایل شهریور 1403 زمان عرضه شدن ایردراپ است که احتمالاً تا آن زمان قیمتش مشخص خواهد شد.
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
Enamadlogo-samandehi
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.