آموزش 0 تا 100 نحوه استخراج میم فای کوین از تلگرام

بروزرسانی در30 خرداد 1403
آموزش 0 تا 100 نحوه استخراج میم فای کوین از تلگرام
در این مقاله، به طور کامل مراحل استخراج ارز دیجیتال میم فای کوین را به شما آموزش می‌دهیم.

برای استخراج سکه های بازی میم فای کوین به کانال تلگرامی آن بروید و بر روی گزینه شروع (Start) و آیکون Play Eam کلیک کنید. بعد از باز کردن بازی، میم فای کوین برای خوش آمد گویی به هر بازیکن، 10 هزار سکه رایگان هدیه می دهد. در ادامه با ما همراه باشید تا نحوه دو برابر شدن سرعت استخراج میم فای کوین و قابلیت های این بازی را معرفی کنیم.

نحوه استخراج میم فای کوین

در ادامه به آموزش قدم به قدم استخراج میم فای کوین پرداخته‌ایم.
● بخش بالانس بالای صفحه با عدد مشخصی نمایش داده شده که مقدار کامل توکن های میم فای استخراج شده شما را نشان می دهد که می توانید با استفاده از آن در بخش تقویت کننده برخی از قابلیت های این بازی را بخرید.
● در پایین بالانس نام دشمن و مشخصات آن نمایش داده می شود. در واقع هر رئیس یک نام دارد و شما باید به اندازه کافی پر قدرت ضربه بزنید تا رئیستان را از بین ببرید. پس از نام رئیس سطح شما نیز نمایش داده می شود.
● روبروی نام رئیس گزینه Join Clan  نمایش داده می شود که با استفاده از آن شما می‌توانید قبیله ای ایجاد کرده و یا عضو قبیله ای (برای نابودی دشمن) شوید.
● وسط صفحه نمایش نیز باید بر روی رئیس و بدن او ضربه بزنید.
● پایین صفحه سمت چپ آیکون قلب نشان داده شده که سلامتی رئیس را نشان می‌دهد. زیر قلب عددی قرار داده شده که نشان دهنده تعداد ضربه ها برای از بین بردن دشمن است. شما باید به تعداد تعیین شده ضربه بزنید تا به مرحله بعدی بروید.
● انرژی محدودی در هر مرحله قرار داده شده که بعد از ختم انرژی باید از بوستر استفاده کنید یا منتظر باشید تا انرژی بازیکن برگردد.
● گزینه های مربوط به افزایش سرعت استخراج میم فای مانند، تقویت کننده ها (boosters) ارتقا سطح و دعوت از دوستان نیز پایین صفحه نمایش داده می شود.

قابلیت های مختلف بازی میم فای کوین برای استخراج

در این بازی بخش های مختلفی قرار داده شده است که با این قابلیت ها می توانید میزان سکه های خود را افزایش دهید. قابلیت های بازی میم فای کوین عبارتند از:
گزینه سلامت (Health): رئیس شما در بازی به عنوان دشمنی شناخته می شود که سالم است. شما باید با ضربه زدن بر روی دشمن، آن را بیرون انداخته و دشمن بعدی را هدف قرار دهید. در این صورت سطح شما در بازی ارتقا پیدا کرده و به این وسیله سکه بیشتری به دست می‌آورید و پاداش زیادی برای ارتقا دریافت می کنید.
گزینه Energy: انرژی هر بازیکن در این بازی تنها ۱۰۰۰ ضربه است و برای افزایش انرژی، باید با پرداخت سکه انرژی بیشتری به دست آورید.
گزینه Levels: پس از زدن و بیرون انداختن یک دشمن، دشمن بعدی قدرتمند تر و با قوای بیشتر معرفی می‌گردد. برای مبارزه با آن می توانید روی نام دشمن کلیک کرده و اطلاعات و قوای بدنی آن را بخوانید، اگر مایل به مبارزه با آن نیستید، می توانید دشمن دیگری را انتخاب کنید.
گزینه Rewards: بازیکنان با نابودی هر دشمن می توانند به بخش پاداش آمده و روی نام آن دشمن کلیک کنند و سکه های بیشتر دریافت نمایند.
گزینه Squads: در این بخش می توانید یک تیم تشکیل داده و به صورت گروهی دشمنان را نابود کنید.

چطور با سرعت بیشتری در میم فای سکه استخراج کنیم؟

گزینه Booster: با استفاده از تقویت کننده ها می توانید با سرعت بیشتری سکه به دست آورده و رشد کنید. تقویت کننده ‌ها به دو صورت رایگان و قابل پرداخت وجود دارند. هر بازیکن می تواند به طور روزانه 10 بار تقویت کننده رایگان دریافت کند. با خرید تقویت کننده شما قدرت ضربه و انرژی بیشتر به دست می آورید.

مشخصات رئیس و قبیله

هر دشمن/رئیس، تحمل تعداد ضربات محدود دارد. شما می‌توانید با زدن روی نام آن مشخصات و بیوگرافی هر کدام را بخوانید. حالا که دشمن را نابود کردید خدمت دشمن دومی در این بازی جذاب بروید.

برای کاهش تعداد ضربه ها در بازی می توانید در قسمت بوستر (تقویت کننده) سرعت از بین بردن دشمنان را افزایش دهید. به عنوان مثال هر بازیکن برای از بین بردن دشمن باید حدود 500 ضربه به طور سریع بر روی صفحه نمایش بکوبد، تا بتواند به مرحله بعد برود. اما با استفاده از تقویت کننده با 200 ضربه می توانید 300 ضربه دیگر هدیه بگیرید و به سطح بالاتر بروید.

پاداش بازی میم فای کوین چطور تقسیم می شود؟!

پاداش بازی میم فای کوین را می توانید در جدول زیر در سطح های مختلف مشاهده کنید:

جایزه (Prize)سطح  (LVL)
10,000 سکهاول
50,000 سکهدوم
100,000 سکهسوم
500,000 سکهچهارم
1,000,000 سکهپنجم
1,500,000 سکهششم
2,000,000 سکههفتم
3,000,000 سکههشتم
4,000,000 سکهنهم
6,000,000 سکهدهم
8,000,000 سکهیازدهم

اگر بازیکنان با استفاده از میم‌ فای های استخراج شده قابلیت های متفاوت بازی مانند، بخش بوست را فعال کنند، می توانند سرعت استخراج خود را چندین برابر نمایند. برای درک بهتر، گزینه های زیر را در بازی مشاهده کرده و ویژگی هر کدام را بخوانید. قابلیت های هر کدام عبارت اند از:
بخش صدمه (Damage): قدرت ضربه شما را افزایش می دهد. با هر بار خرید یک درجه ضربه شما افزایش پیدا کرده و یک سکه بیشتر از قبل دریافت می کنید. شما همین‌طور که خرید را ادامه می‌دهید قیمت آن نیز افزایش پیدا می‌کند.
سقف انرژی (Energy Cap): ظرفیت انرژی شما است. شما با پرداخت میم فای ظرفیت خود را افزایش می‌دهید.
بخش انرژی دوباره (Recharging Speed): این گزینه به شما اجازه می‌دهد که ظرفیت خود را در زمان کمتر پر کنید.
گزینه تپ بات (Tap Bot): ربات تپ کننده به طور خودکار و در حالت آفلاین نیز به جای بازیکنان، توکن استخراج می کند. به طور مثال هنگامی که شما خواب هستید به جای شما دشمن را می‌کوبد. 
گزینه هیئت رهبری (Leaderboard): شما می توانید با استفاده از این بخش بازیکنانی که بیشترین استخراج را از این بازی به دست آورده اند را ببینید و با آن ها ارتباط برقرار کنید. 

جمع‌بندی آموزش استخراج ارز از بازی تلگرامی میم فای

میم فای کوین یک بازی تلگرامی است که بازیکنان باید در آن با ضربه زدن اقدام به استخراج توکن های میم فای کنند. اما در این بازی به جای ضربه روی توکن، بازیکنان باید روی دشمن فرضی خود ضربه زده و انرژی آن را تمام کنند تا به سطح بالاتر بروند. گزینه های متفاوتی برای افزایش سرعت استخراج به صورت رایگان و با ارتقا سطح وجود دارد که بازیکنان می توانند در حین بازی از آن بهره ببرند.

سوالات متداول

این ارز جزو میم کوین ها است و فعلا در شبکه تون تلگرام لانچ شده و به طور رایگان قابل استخراج است. بنابراین با بررسی ها انجام شده به نظر می رسد میم فای کووین بازی معتبری باشد.
از معرفی تا لیست شدن ایردراپ ها در صرافی حداقل 3 الی 4 ماه زمان لازم دارد. پیش بینی می شود میم فای کوین در ماه آگوست 2024 لیست شود.
پس از لیست شدن میم فای کوین، با افزایش نقدینگی در این ارز، ارزش آن چند برابر خواهد شد.
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
Enamadlogo-samandehi
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.