بازی راکی ربیت | نحوه استخراج RockyRabbit شبیه ترین ایردراپ به همستر

بروزرسانی در18 تیر 1403
بازی راکی ربیت | نحوه استخراج  RockyRabbit شبیه ترین ایردراپ به همستر

رمز ارز‌هایی همچون وو نتورک (woo network)، یونی سواپ (uniswap)، دی وای دی ایکس (dydx) از طریق عرضه بازی، بزرگترین ایردراپ ‌ها را انجام داده و امروزه بسیار معروف شده اند. به طوری که در آن زمان به هر بازیکن حداقل 100 الی 1000 تتر رسید. در دنیای ارز دیجیتال، پروتکل‌ های ارزشمندی وجود دارند که هر ماه وارد بازار رقابتی رمز ارز می شوند. یکی از این پروژه های ارزشمند راکی ربیت نام دارد. 
اما به راستی ایردراپ راکی ربیت (Rocky Rabbit) چیست و چطور می‌توان ارز Rocky Rabbit را استخراج کرد؟! آیا پروژه Rocky Rabbit معتبر و امن است؟! با ما همراه باشید تا با پروژه محبوب و پرطرفدار راکی ربیت آشنا شوید.

بازی تلگرامی راکی ربیت چیست؟!

راکی ربیت یک بازی اندروییدی معروف بود که از این بازار داغ ایردراپ های تلگرامی استفاده کرد و تیم توسعه دهنده آن ایردراپ آن را به تازگی رونمایی کردند. این باری تلگرامی مبتنی بر بلاک‌ چین تون (TON) ارائه شده و به شکل یک بازی زنجیره ‌ای کلیکی طراحی شده است که با انجام ضربه، استخراج توکن و انجام وظایف و تسک ها می توان از آن کسب درآمد کرد.
البته این بازی یک مسابقه هیجان انگیز 10 هزار دلاری دارد که تا 30 ژوئن قرعه کشی خود را از بین شرکت کنندگان اولیه انجام می دهد. ایردراپ راکی هنوز لیست نشده و در مرحله تست قرار دارد و بازیکنان می‌توانند از طریق وارد شدن به ربات و انجام فعالیت‌ های مختلف، از جمله ضربه زدن و دعوت از دوستان در این بازی شرکت کنند.

 

 

بازی تلگرامی های زیادی مانند بلوم وجود دارند. برای اطلاع بیشتر و ورود به این ایردراپ های تلگرامی می توانید از مقاله بهترین بازی های تلگرامی دیدن کنید.

آیا راکی ربیت معتبر و قانونی است؟

راکی ربیت تحت حمایت شبکه تون قرار گرفته است. به طور که شبکه تون نام آن را جزو بازی های معتبر قرار داده و گفته «به دنیای پرسرعت Rocky Rabbit بپیوندید، راکی یک بازی رمزنگاری استراتژیک که بر اساس شبکه بلاک چین TON ساخته شده است. در راکی ​​رابیت، بازیکنان خرگوش های دیجیتالی خود را آموزش می دهند، در دوئل های هیجان انگیز رقابت می کنند و برای صعود به رتبه های بالاتر در یک محیط رقابتی پویا وظایف متعددی را انجام می دهند. در Rocky Rabbit کاوش کنید، جایی که قدرت بازی شما به پاداش‌های دنیای واقعی تبدیل می‌شود. همین امروز ثبت نام کنید و سفر خود را در دنیای بازی های رمزنگاری شده در بلاک چین TON آغاز نمائید» 

 

ورود به بازی تلگرامی راکی ربیت

برای ورود به بازی باید ابتدا نام Rocky Rabbit به ...... مراجعه کنید و در این پلتفرم عضو شوید. سپس باید جنسیت خود را مشخص کنید که با توجه به جنسیت عکس خرگوش تغییر پیدا می کند. با ضربه زدن بر روی آیکون خرگوش می توانید اقدام به استخراج توکن کنید.
برای ورود و استخراج بازی راکی بیت روی این لینک کلیک کنید.

بخش های مختلف و مهم بازی راکی ربیت 

این بازی تقریبا مشابه بازی همستر مکمبات است و دارای پروفیت و بخشی برای استخراج توکن است. بخش های مختلف و مهم بازی Rocky Rabbit عبارتند از:

بخش Home

در این بخش شما باید 5 هزار ضربه بر روی خرگوش بزنید تا  مخزن انرژیتان تمام شود. سپس هر 4 ساعت یکبار به بازی سر بزنید و با کلیک بر روی نماد خروگوش شروع به جمع آوری توکن‌ های بازی کنید.

بخش MINE

این بخش از 3 سربرگ تورنومنت، فایتر (FIGHTER) و COACH تشکیل شده است. با استفاده از این بخش می توان با پرداخت سکه های جمع آوری شده، کارت هایی را در جهت ارتقا بازی بخرید. این بخش همانند بازی همستر است که با خرید کارت می توان پروفیت خود را در بازی بالاتر برد. 
به عنوان مثال، در بخش تورنومنت می توان 16 هزار سکه پرداخت کرد و هزار پروفیت به دست آورد. به طور کلی خرگوش جنگنده با خرید برنامه غذایی، رژیم غذایی، مربی و ورزش می تواند قوی تر شود و در این صورت پروفیت بازی بالا می رود. 

بخش Tasks

در این بخش، با انجام برخی وظایف و تسک‌ های ساده همچون دنبال کردن اکانت توییتر، کانال و گروه تلگرام، توییتر و اینستاگرام می‌توانید توکن های بیشتری را جمع آوری کنید. به طور کلی با انجام تسک ها می توان 105 هزار امتیاز به دست آورد. همچنین با ضربه بر روی دیلی تسک می توان به طور روزانه 500 سکه دریافت کرد. البته اگر هر روز و به طور مداوم به این بخش سر بزنید به طور پله ای هر روز این تعداد امتیاز بیشتر می شود. 
اگر در این بخش 3 دوست خود را به بازی دعوت کنید، 30 هزار امتیاز دریافت کرده و با انتخاب یک اسپانسر (بایننس، بای بیت، اوکی ایکس، سولانا و تون کوین) می توان 5 هزار امتیاز دریافت کرد.

بخش BATTLE

این بخش نبرد هنوز به طور کامل راه اندازی نشده است و با ورود به آن پیغام «تمرین کنید تا در مسابقه نهایی پیروز شوید» را مشاهده می کنید. با استفاده از این بخش می توان با خرگوش های دیگر مسابقه داد.

بخش Boosts

در این بازی 3 تقویت کننده با نام مولتی تپ، انرژی لیمیت و فول انرژی دارد. برای فعال کردن هر کدام بایستی 2 هزار سکه پرداخت کنید. در بخش Boost می توان با پرداخت تعدادی از توکن‌ های خود، سرعت ماین را افزایش دهید. همچنین می توان سرعت استخراج ربات خودکار بازی را افزایش داد.

بخش Refs

در این قسمت با دعوت از دوستان و آشنایان خود به ایردراپ Rocky Rabbit ، تعداد امتیازات خود را افزایش ‌دهید. با استفاده از دعوت هر فرد 5 هزار امتیاز بگیرید. اگر دوست شما از نسخه پریمیوم استفاده کند 25 هزار امتیاز دریافت می کنید. همچنین 8% از توکن‌ های دوستانتان، به شما تعلق خواهد گرفت. توجه داشته باشید که اگر دوستان شما نیز افراد جدیدی را به بازی دعوت کنند، 2 درصد از توکن آنها هم به شما اضافه خواهد شد. 
در این بخش تورنومنت و بونوس به افرادی که بیشترین اعضا را به بازی دعوت کنند، اعطا می شود.

آموزش جمع آوری توکن های راکی ربیت

برای جمع آوری توکن های Rocky Rabbit می ‌توانید در عرض 4 ساعت تا 5 هزار امتیاز جمع آوری کنید که بعداً به توکن‌ تبدیل می ‌شوند. بنابراین در صورتی که 3 بار در طول روز به آن سر بزنید، تقریبا 150 توکن می‌توانید دریافت کنید.

نحوه دریافت توکن های بیشتر در راکی ربیت

برای دریافت توکن های بیشتر در این بازی باید کارت های مختلف را از بخش ماین بخرید. برای این کار به بخش ماین رفته و با توکن هایی که در دست دارید، اقدام به آپگرید کنید. 
در بخش ماین و سربرگ COACH بروید و برای خرگوش خود برنامه غذایی بخرید و کارت های تمرینات ورزشی بگیرید تا میزان پروفیتتان بالاتر برود.
در بخش ماین و سربرگ FIGHTER می توان برای خرگوش خود مربی گرفت و در نهایت برای نبرد آماده شد.
در بخش ماین می توان به سربرگ Claim مراجعه کرد و به خرگوش خود آموزش نبرد و آمادگی جسمانی بدهید. با مطالبه آموزش های متفاوت و ورزش های متعدد خرگوش خود را ورزیده کنید.

در نهایت در این بازی نیز مانند دیگر ایردراپ ها با دعوت دوستان خود می توانید میزان امتیازات و پروفیت خود را بالاتر ببرید.

نحوه اتصال راکی ربیت به کیف پول

برای اتصال کیف پول در بازی باید در صفحه اصلی بر روی آیکون انرژی کلیک کنید. سپس در صفحه پیش رو  باید بر روی گزینه  Wallet‌  کلیک کرده و نماد کیف پول تونکیپر را انتخاب کنید. سپس گزینه Connect the wallet را انتخاب کنید. در این صورت بازی راکی ربیت به  طور خودکار به کیف پول متصل می شود.

راکی ربیت کی لیست میشه؟

برای لیست شدن راکی ربیت در صرافی های متمرکز و غیر متمرکز هر زمان 51% از عرضه کل توکن راکی ربیت در تلگرام استخراج شود، تاریخ لیست اعلام خواهد شد تا بتوانید توکن های خود را نقد یا انتقال بدید. چرا که در هر مرحله از پیشرفت پروژه مانند تعیین زمان عرضه ایردراپ، شبکه ای که بازی می خواهد بر روی آن لانچ شود، انتقال به کیف پول و اتصال به ولت، تیم توسعه دهنده باگ های ایردراپ را رفع می کند.

بهترین صرافی برای خرید و فروش راکی ربیت

به طور کلی هنوز توکن راکی ربیت در صرافی متمرکز لیست نشده است. شما کاربران عزیز می توانید با عضویت در هر یک از صرافی های زیر به محض لیست شدن توکن سایبر بیس از آن مطلع شوید.

avatar

صرافی ال بانک

4.4/5
بهترین برای معاملات فیوچرز بدون احراز هویت
در صرافی Lbank

avatar

بینگ ایکس

4.6/5
بهترین برای معاملات فیوچرز
در صرافی Bingx

avatar

نوبیتکس

4/5
بهترین از لحاظ حجم معاملات
در صرافی Nobitex

avatar

آبان تتر

4.1/5
بهترین برای خرید و فروش تتر
در صرافی Abantether

نحوه فروختن سکه های جمع آوری شده

برای فروش سکه ها پس از لیست شدن باید بازی را به کیف پول تونکیپر (کیف پول شبکه بلاک چین تون) متصل کرده و توکن های جمع آوری شده را در ولت به رمز ارز دیگری همچون تتر یا دلار تبدیل کنید. اما بهترین راه فروش توکن ها، از طریق صرافی ال بانک و بینگ ایکس است.

سخن پایانی

در این مقاله به معرفی کامل و جامع با ایردراپ راکی ربیت آشنا شدیم. در حقیقت پروژه راکی ربیت توسط بازی اندرویدی راکی در شبکه بلاک چین تون راه اندازی شده است و با توجه به اهداف آن، ایجاد صرافی غیر متمرکز، کیف پول های قدرتمند و نقشه راه دقیق می توان به این نتیجه رسید که پروژه راکی ربیت بسیار معتبر و قدرتمند بوده و امکان افزایش قیمت آن در آینده وجود دارد. با توجه به ماینینگ رایگان آن، توصیه می شود به پروژه راکی ربیت پیوسته و از این فرصت بی نصیب نمانید. چرا که راکی ربیت بازی منحصر به ‌فرد، نوآورانه و با استراتژی کسب درآمد است.

سوالات متداول

ربات راکی ربیت ابزاری نوآورانه ای در بلاک چین تون است که به شما امکان می‌دهد با انجام وظایف ساده و جذاب، امتیاز کسب کنید و در نهایت امتیازات خود را به توکن‌های راکی تبدیل کنید.
در حال حاضر این توکن قیمت گذاری نشده است. اما اگر در صرافی های متمرکز لیست شود، قطعا قیمت توکن آن چند برابر می شود.
هر 4 ساعت یک بار می توان بازی Rocky Rabbit را آغاز نمود و با ضربه زدن بر روی صفحه نمایش فرآیند استخراج توکن را انجام داد.
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
Enamadlogo-samandehi
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.