نحوه استخراج ارز ایکس بلست در تلگرام

بروزرسانی در29 خرداد 1403
نحوه استخراج ارز ایکس بلست در تلگرام
عاطفه رفیعی با آموزش قدم به قدم استخراج ایکس بلست به شما کمک می‌کند به راحتی از فرصت ایردراپ رایگان Xblast استفاده کنید و با سرعت 2 برابر، توکن استخراج کنید!

جالب است بدانید ایکس بلست اولین بازی تلگرامی است که قیمت توکن خود را مشخص نموده و کیف پولش را به طور واضح معرفی کرده است. بنابراین، همه معامله گران می توانند در هر زمان با استفاده از بازی ایکس بلست توکن های خود را استخراج کرده و سریعا آن را برداشت نمایند. بنابراین، می توان این پروژه را یکی از برترین بازی های تلگرامی دانست. برای آموزش کامل استخراج ایکس بلست و نحوه انتقال ایکس بلست به کیف پول تا آخر این بلاگ از نظارت همراه ما باشد.

نحوه استخراج ارز ایکس بلست در تلگرام

برای شروع استخراج xBlast در تلگرام، می توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. به ربات تلگرام xBlast بپیوندید، برای این کار در تلگرام کلمه xBlast AppBot را سرچ کنید؛
 2. بر روی گزینه start کلیک کنید و پس از تکمیل کد کپچا، می توانید اولین توکن های XBL $ خود را مطالبه کنید.
 3. برای این کار باید بر روی گزینه Mining کلیک کرده و صبر کنید تا 1500 توکن اولیه را ایکس بلست به شما هدیه دهد.
 4. در مرحله بعد در بخش task یا claim صفحات اجتماعی آن مانند توییتر، تلگرام را دنبال کرده تا امتیازات بیشتری جمع کنید. 
 5. هنگامی که توکن های اولیه خود را درخواست کردید، فرآیند استخراج به طور خودکار آغاز می شود.
 6. به یاد داشته باشید، هرچه زودتر به بازی بپیوندید، به طور بالقوه می توانید درآمد بیشتری از استخراج داشته باشید. همچنین توصیه می شود در بخش News هر گونه پیشرفت یا به روز رسانی پروژه xBlast را مشاهده نمائید.

چطور سرعت استخراج توکن های ایکس بلست را دو برابر کنم؟!

بخش Boosting: با استفاده از این گزینه بازیکنان می توانند با پرداخت توکن های XBL بازی خود را ارتقا داده و به طور خودکار و در حالت آفلاین ربات این بازی شروع به کسب توکن نماید.

Frends: در بخش رفرال با دعوت از دوستان و جوین شدن آن ها به بازی می توانید 1500 سکه به طور رایگان به دست آورید. همچنین، هر کدام از دوستان شما اگر در بازی به سطح بالاتری دست پیدا کند، با کسب امتیاز بیشتر برای شما نیز امتیاز تعلق خواهد گرفت.

اتصال به کیف پول ایکس بلست

در حقیقت ایکس بلست یکی از اولین بازی هایی است که در ابتدای پروژه، شبکه ایردراپ و کیف پول خود را معرفی کرد. در حالی که پروژه های دیگر ابتدا تنها یک بازی را راه انداخته و پس از محبوبیت آن اقدام به رونمایی از شبکه و کیف پول ایردراپ می کنند. از این رو این مزیت موجب معتبر شدن پروژه ایکس بلست نسبت به پروژه های دیگر می شود. 

برای اتصال به کیف پول، در صفحه اصلی بازی 4 گزینه وجود دارد که نام یکی از آن ها Wallet است. با استفاده از این آیکون می توانید ایکس بلست را به ولت تون یا  xBlast Walletمتصل کنید.  البته ایکس بلست امکان اتصال به کیف پول قدرتمند و معروف متامسک را نیز برای بازیکنان فراهم کرده است.

آموزش قدم به قدم انتقال ایکس بلست 

در جهان پر سرعت و در حال تحول، برنامه های غیرمتمرکز (DApps)، دنیای بانکداری را متحول ساخته اند. پروژه xBlast با بهره گیری از قدرت فناوری 3web و ساخته شده بر روی شبکه های چند زنجیره ای، راهی انقلابی برای استخراج توکن های wXBL به طور مستقیم در بستر تلگرام به کاربران ارائه می دهد. از این رو می توان با طور کامل توکن های استخرج شده را به کبف پول منتقل نمود. برای این کار مراحل زیر را طی کنید:

 • برای برداشت توکن و واریز به کیف پول به صفحه اصلی ربات رفته و بر روی گزینه  Wallet» کلیک نمائید؛
 • سپس در کادر Amount میزان توکنی که می خواهید برداشت نمائید را مشخص کنید؛
 • در نهایت بر روی گزینه Withdraw کلیک کرده تا ارز مورد نظر XBL برداشت شود؛
 • اگر توکن خود را به ولت متامسک انتقال دادید، برای پرداخت کارمزد باید مقداری اتریوم بر روی شبکه بلاک چین آربیتروم به کیف پول متامسک منتقل کنید؛
 • پس از برداشت توکن wXBL به XBL تبدیل می شود و امکان فروش این ارز نیز وجود دارد.

قیمت ارز Xbl

در سایت Detxtools.io قیمت این ارز در محدوده قیمتی 6 دلار قرار دارد که به نسبت توکن های دیگر از ارزش بالایی برخوردار است. همچنین در صرافی یونی سواپ نیز امکان معامله آن وجود دارد.

البته باید توجه کرد که ایکس بلست پروژه ای تازه تاسیس بوده و قیمت توکن آن با نوسان زیادی همره است. بنابراین، امکان افت و کاهش قیمت آن وجود دارد. همچنین در سایت Detxtools.io قیمت این توکن 6 دلار و در صرافی یونی سواپ هر 1500 سکه 3 دلار قیمت گذاری شده است. 

این اختلاف قیمت ناگهانی نشان از بی ثباتی و معتبر نبودن قیمت توکن ایکس بلست دارد و برای ثبات قیمتی نیاز به نقدینگی بالاتر دارد که قیمت این ارز در طول زمان و با خرید و فروش بیشتر تثبیت می شود. 

سخن پایانی

بازی ایکس بلست یک dApp جدید omnichain web3 است که در داخل تلگرام ساخته شده است. با xBlast، کاربران می توانند از مزایای کامل عدم تمرکز از طریق عملکرد کاملاً زنجیره ای و اقدامات امنیتی غیر محرمانه آن را تجربه کنند. این dApp خلاقانه به طور یکپارچه در هر حساب تلگرام ادغام شده است و یک پلتفرم راحت و در دسترس را برای کاربران فراهم می کند تا با استخراج ارزهای دیجیتال درگیر شوند.

سوالات متداول

پروژه ایکس بلست بر روی شبکه بلاک چین لایه دو بلست ساخته شده و می توان آن را در تلگرام بازی و از آن طریق در صرافی های غیر متمرکز خرید و فروش نمود.
متاسفانه اطلاعات دقیقی در رابطه با تیم توسعه دهنده ایکس بلست فراهم نشده و نمی توان تاریخ دقیق را برای آن تعیین کرد.
تاریخ دقیق برای عرضه توکن های ایکس بلست مشخص نشده است اما امکان معامله و خرید و فروش این ارز فراهم شده و در صرافی یونی سواپ می توان آن را معامله نمود.
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
Enamadlogo-samandehi
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.