قیمت همستر کامبت | Hamster قابل معامله شد!

بروزرسانی در6 تیر 1403
قیمت همستر کامبت | Hamster قابل معامله شد!
همستر کامبت، بازی جذاب و پرطرفدار تلگرامی، به صرافی کوکوین و Gate راه یافت! در این مقاله می‌توانید از قیمت همستر و نحوه محاسبه ارزش همسترهای خود آگاه شوید.

قیمت همستر در دو صرافی KuCoin و Gate مشخص شد! و صدمیلیون بازیکن به دنبال این هستند که بدانند ارزش همسترهایی که جمع کرده‌اند چقدر است. 

همستر کمبات ، داغ‌ترین بازی رمزنگاری با بیش از 100 میلیون بازیکن، برنامه‌های خود را برای عرضه توکن همستر تأیید کرده و توکن همستر با نام HMSTR در ماه جولای یعنی تیر ماه لیست خواهد شد. اما هم اکنون پیش فروش ارز همستر کامبت در صرافی بزرگ KuCoin  و Gate.io آغاز شده است.

قیمت ارز همستر کامبت

قیمت همستر کامبت | امکان خرید همستر در صرافی کوکوین (KuCoin) 

توکن همستر کامبت (HMSTR$) در بازار پیش فروش صرافی Gate.io قیمت گذاری شد!قیمت همستر کامبت تلگرام در بازار پیش فروش این صرافی، در حال حاضر 0.18 $ است.

قیمت ارز همستر کامبت به تومان امروز

البته توجه داشته باشید که این ارز هنوز در مرحله پیش‌فروش است و در بازار اصلی لیست نشده است. به همین دلیل، قیمت فعلی آن نشان‌دهنده ارزش واقعی آن در بازار نیست.

میزان کل عرضه (Total Supply)، عدد 10,000,000,000 واحد عنوان شده است!

چارچوب توزیع توکن و سهم کاربران ربات تلگرامی از کل این مقدار همچنان نامشخص است! (باید منتظر عرضه‌ی توکنومیک بمانیم.)

البته این به آن معنی نیست که سکه های داخل بازی شما همان توکن همستر هست ممکن است 10 میلیون سکه ی شما داخل ایردراپ معادل 10 تا سکه شود؛ بنابراین فعلا هیچ برداشتی از این قیمت نکنید و فقط بدانید که همستر لیست شد و به شایعات بی پایه و اساس که نگاه بدبینی داشتند پاسخ دندان شکنی داد.

خواهشاً پرافیت یا سکه های خودتان را ضرب در این قیمت نکنید! قیمت گذاری دارایی شما همچنان ناممکن است!

پیش فروش همستر کامبت در صرافی KuCoin و Gate

امکان معاملات ارز همستر در پری مارکت (Pre-Market)  کوکوین و Gate فراهم شده است. پری مارکت در واقع قسمتی از صرافی‌ها است که برخی ارزها پیش از آن که به طور رسمی عرضه و در صرافی‌ها لیست شوند، در آنجا معامله می‌شوند.

هشدار ریسک!

مواظب تحریم‌ها و خطر مسدود شدن ولت خود باشید! با توجه به اینکه صرافی کوکوین ایرانی نیست، ممکن است ولت شما مسدود شود!

سوالات متداول

در حال حاضر امکان فروش مستقیم و تبدیل توکن همستر به پول نقد وجود ندارد اما طبق اعلام تیم توسعه دهنده پروژه همستر کمبات، توکن HMSTR تا تیر ماه در صرافی ها لیست شده و به طور رسمی قابل خرید و فروش خواهد بود.
تاکنون هیچ مدرکی دال بر کلاهبرداری بودن همستر کمبت ارائه نشده است. اما تعدادی از کلاهبرداران اینترنتی با ساخت لینک دعوت های ساختگی، اقدام به هک کردن موبایل کاربران و خالی کردن حساب بانکی آن‌ها نموده‌اند.
در حال حاضر هیچ محدودیتی وجود ندارد.
همستر هنوز به طور رسمی معیار بررسی خود برای معادل سازی را اعلام نکرده ولی احتمالا پروفیت ملاک اصلی آن‌ها باشد.
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
Enamadlogo-samandehi
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.