ایردراپ فرست فیشر چیست؟! آموزش استخراج FirstFisher

بروزرسانی در10 تیر 1403
ایردراپ فرست فیشر چیست؟! آموزش استخراج FirstFisher
فرست فیشر : بازی، سرگرمی و کسب درآمد! در این مقاله بخوانید که FirstFisher دقیقا چیست همچنین با آموزش کامل ایردراپ رایگان ، از این بازی تلگرامی ارز استخراج کنید و بفروشید.

بازی تلگرامی فرست فیشر پروژه ‌ای قوی به حساب می آید که تا کنون بیش از 5 هزار کاربر را از سرتا سر جهان به خود جذب کرده است. البته تعداد سکه های قابل استخراج در این پروژه کم بوده که این پروژه را بسیار معتبر کرده است. ایردراپ فرست فیشر چیست و چطور میتوان توکن FirstFisher را استخراج کرد و آن را خرید و فروش کرد ؟ آیا پروژه FirstFisher معتبر است ؟ با ما همراه باشید تا پروژه تلگرامی FirstFisher را در بلاگ نظارت بررسی کنیم.

بازی تلگرامی فرست فیشر چیست؟!

بازی فرست فیشر (FirstFisher) به معنای “اولین ماهیگیر” است. این ایردراپ یک بازی تلگرامی است اما نیاز به ضربه زدن ندارد، بلکه باید در این بازی به طور واقعی ماهی گیری کنید. به طوری که بازیکنان بایستی در بازه‌ های زمانی مختلف به بازی مراجعه کرده و بر روی گزینه Claim Dzook در بازی ماهیگیری را شروع نمایند.

در این بازی به ازای هر بار به دست آوردن یک ماهی یک توکن Dzook که توکنی بر روی شبکه BHRC20 است را به دست می آورید.

بازی تلگرامی فرست فیشر

آیا فرست فیشر معتبر و قانونی است؟

برای دانستن اعتبار یک پروژه بیایید ابتدا آن را از جهات مختلف بررسی کنیم. پس از ورود به بازی به بخش Missions رفته و از آنجا کارهایی را که میتوانید مانند عضویت در گروه تلگرام، فالو کردن در اینستاگرام را انجام دهید تا پاداش اولیه خوبی به دست آورید.

در صورت کسب حداقل 100 توکن Dzook می توانید آنها را در بخش Boost هزینه کنید تا بازه زمانی دریافت توکن کاهش پیدا کرده و یا ارزش پاداش دریافتی در بازی بیشتر شود.
برای تبدیل توکن های Dzook به FTN به تب Swap در بازی وارد شده و درخواست مبادله را ثبت کنید. اگر میزان توکن های شما کافی است با Transfer کردن آنها به کیف پول در صرافی مانند ام ای ایکس سی دارایی خود را به پول واقعی تبدیل کنید. بنابراین این پروژه نیز ابتدا توکن خود را راه اندازی کرده و سپس برای معروف تر شدن رمز ارز آن را در تلگرام در قالب یک بازی ارائه کرده است.

بازی های تلگرامی زیادی مانند فرست فیشر وجود دارند. برای اطلاع بیشتر و ورود به این ایردراپ های تلگرامی می توانید از مقاله بهترین بازی های تلگرامی دیدن کنید.

ورود به بازی تلگرامی فرست فیشر

بازی فرست فیشر جزو بازی هایی بوده که برای گرافیک و طراحی بازی وقت گذاشته اند. در این بازی ماهی ها در رودخانه در حال حرکت هستند و مرد ماهیگیر باید آن ها را بگیرد.
برای ورود به بازی فرست فیشر باید نام آن را در تلگرام جستجو کرده و وارد ربات شوید. سپس گزینه شروع و یا start را کلیک کرده تا نوار آبی رنگی برای شما نمایش داده می شود. پس از پر شدن نوار معمایی برای شما نشان داده که آن را حل کنید. 

برای ورود به این بازی رو این لینک کلیک کنید.

سپس بر روی گزینه submit کلیک کرده که بازی درخواست اتصال به ولت را می دهد. پس از ورود به بازی مردی لب رودخنه پر از ماهی با غلاب ماهی گیری نشسته و منتظر ماهی گرفتن است. به طور کلی هر ماهی که در بازی بگیرید ارزشی پیدا میکند که در آینده با تجمیع ماهی ها در قالب توکن Dzook امکان فروش آن و کسب درآمد وجود دارد.

یکی از مزایای اصلی بازی Frist Fisher این است که در روز وقت بسیار کمی از شما خواهد گرفت، فقط کافیست وارد بازی شده و بر روی آیکون Claim Dzook کلیک کنید تا پس از گرفتن ماهی از بازی خارج شوید.

بخش های مختلف و مهم بازی

برای بازی عضو بات تلگرام FirstFish شده و در هنگام باز شدن بازی گزینه Create Wallet را بزنید. البته برخی اوقات این گزینه باگ داشته و پیغام Failed to Authorise نمایش داده می شود.

اما پس از ورود به کیف پول در صفحه پیش رو آدرس ولت شما که با 0x شروع می شود را مشاهده می کنید و در بخش Seed Phrase رمز عبور و عبارت نمایش داده شده را روی گوشی خود و یا برای امنیت بیشتر روی کاغذ یادداشت کنید. (این رمز را به کسی نشان ندهید)

سپس بر روی گزینه Create کلیک کرده تا کیف پول برای شما ساخته شود تا مستقیما به بازی وارد شده و  شروع به استخراج نمائید.

پس از ورود به بازی بر روی دکمه نارنجی رنگ Claim dzook کلیک کرده تا ماهی گیری را شروع کرده و یک ماهی برای شما اضافه شود. البته هر یک ماهی امتیاز خاصی دارد و می توان ارزش آن ماهی را در بخش Dzook Balance (موجودی توکن ها) مشاهده کنید.

در نهایت هر 1 ساعت یک بار با مراجعه به بازی می توانید یک ماهی و توکن جدید دریافت نمائید. سپس کارهای خواسته شده در بخش Mission را انجام دهید تا امتیاز خود را بالا ببرید.
همچنین با معرفی دوستان خود از بخش Friends، به ازای معرفی هر یک از دوستان پاداش مجزایی دریافت خواهید کرد.

آموزش جمع آوری توکن های Frist Fisher

برای جمع آوری امتیاز باید هر یک ساعت به بازی سر زده و یک ماهی بگیرید تا امتیازات شما به مرور زمان افزایش پیدا کند. هنوز بخش های مختلف این بازی طراحی نشده است و شاید به زودی امکان استخراج رایگان در این ارز وجود داشته باشد.

نحوه دریافت توکن های بیشتر در فرست فیشر

این بازی بسیار ساده بوده و در بخش Mission باید تسک های روزانه را انجام داده تا امتیازات بیشتر دریافت نمائید. به عنوان مثال به عضو شدن در صفحات اجتماعی فرست فیشر مانند تلگرام، اینستاگرام، توییتر و یوتوب می توانید سطح امتیاز را افزایش دهید.
همچنین هنگامی که حداقل 100 توکن با نام Dzook استخراج کردی، می توانید آنها را در بخش Boost هزینه کنید تا با پرداخت سکه ها بازه زمانی دریافت توکن کاهش پیدا کند و یا ارزش پاداش دریافتی در بازی بیشتر شود.

برای تبدیل توکن های Dzook به FTN به تب Swap در بازی وارد شده و درخواست مبادله را ثبت کنید. اگر میزان توکن های شما کافی است با Transfer کردن آنها به کیف پول در صرافی مانند ام ای ایکس سی دارایی خود را به پول واقعی تبدیل کنید.

نحوه اتصال فرست فیشر به کیف پول

در بخش های قبلی اتصال بازی به کیف پول داخلی را توضیح دادیم، کلمه عبوری که ولت به شما ارائه می دهد را به هیچ عنوان فراموش نکنید. البته اگر از قبل این بازی را انجام داده باشید، در صورت در اختیار داشتن عبارت بازیابی (Seed Phrase) امکان بازگرداندن کیف پولتان برای شما وجود دارد. 

فرست فیشر کی لیست میشه؟!

زمان لیست شدن فرست فیشر را می توان در سه ماهه سوم 1403 یعنی شهریور تا مهرماه در نظر گرفت. چرا که در هر مرحله از پیشرفت پروژه مانند تعیین زمان عرضه ایردراپ، شبکه ای که بازی می خواهد بر روی آن لانچ شود، انتقال به کیف پول و اتصال به ولت، تیم توسعه دهنده باگ های صرافی و ایردراپ را رفع می کند.

بهترین صرافی برای خرید و فروش فرست فیشر

بهترین صرافی های متمرکز را می توان بایننس، بای بیت، اوکی ایکس دانست اما این پلتفرم ها به ایرانیان خدمات ارائه نمی کنند و معامله گران می توانند پس از عرضه ایردراپ و لیست شدن، فرست فیشر را در صرافی های زیر معامله کنند.

avatar

صرافی ال بانک

4.4/5
بهترین برای معاملات فیوچرز بدون احراز هویت
در صرافی Lbank

avatar

بینگ ایکس

4.6/5
بهترین برای معاملات فیوچرز
در صرافی Bingx

avatar

نوبیتکس

4/5
بهترین از لحاظ حجم معاملات
در صرافی Nobitex

avatar

آبان تتر

4.1/5
بهترین برای خرید و فروش تتر
در صرافی Abantether

این ایردراپ به احتمال زیاد لیست شود. به احتمال زیاد وارم فیر همزمان با کتیزن و یا چند ی پس از آن لیست شود. چرا که این دو بازی با یکدیگر همکاری ویژه ای دارند.

همچنین میتوانید از صفحه 10بهترین صرافی ارز دیجیتال دیدن کنید.

نحوه فروختن سکه های جمع آوری شده

بازی فرست فیشر دارای کیف پول و صرافی داخلی در بازی است و بازیکنان می توانید به واسطه این امکان توکن های به دست آمده در بازی را که  Dzook نام دارد را به FTN تبدیل کرده و در صرافی های معتبر به فروش برسانید. برای فروش سکه ها پس از لیست شدن باید بازی را به کیف پول تراست ولت (کیف پول اتریوم) متصل کرده و توکن های جمع آوری شده را در ولت به رمز ارز دیگری همچون تتر یا دلار تبدیل کنید. اما می توان توکن فرست فیشر را در صرافی های غیر متمرکز همچون پلتفرم یونی سواپ به فروش رساند.

سخن پایانی

بازی فرست فیشر (FirstFisher) به معنی “اولین ماهیگیر” یک بازی تلگرامی سبک Play-to-Earn است که گیمرها بایستی در بازه‌های زمانی مختلف به بازی مراجعه کرده و اصطلاحا در بازی ماهیگیری کنند.

در این بازی به ازای هر بار به دست آوردن یک ماهی یک توکن Dzook که توکنی بر روی شبکه BHRC20 است را به دست می آورید.

هشدار ریسک

اینترنت و فضای مجازی گاهی صحنه سوءاستفاده و کلاهبرداری توسط کلاهبرداران اینترنتی می‌شود. اخیرا در پروژه همستر نیز شاهد بودیم که عده‌ای با ارسال لینک‌های تقلبی، موبایل کاربران را هک کرده و حساب‌ آن‌ها را خالی کردند! در این عرصه باید کاملا هوشیار و محتاط باشید که طعمه کلاهبرداران نشوید. توصیه می‌کنیم حتما با استفاده از منابع اطلاعاتی رسمی و معتبر مثل نظارت، دانش و آگاهی خود را در این زمینه بالا ببرید.

سوالات متداول

فرست فیشر که بر بستر بلاکچین TON ساخته شده است، بازی تلگرامی است که می توان با استفاده از آن توکن FST را استخراج کرد.
تاریخ دقیق برگزاری ایردراپ فرست فیشر هنوز به طور رسمی اعلام نشده است اما معامله گران می توانند این ارز را در صرافی های غیرمتمرکر معامله کنند.
فرست فیشر را می توان در کیف پول قدرتمند تون کیپر منتقل کرد.
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
Enamadlogo-samandehi
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.