بازی تلگرامی چین گیم چیست؟! آموزش استخراج Chain Game

بروزرسانی در30 خرداد 1403
بازی تلگرامی چین گیم چیست؟! آموزش استخراج Chain Game
چین گیم: بازی، سرگرمی و کسب درآمد! در این مقاله بخوانید که Chain Game دقیقا چیست همچنین با آموزش کامل ایردراپ رایگان ، از این بازی تلگرامی ارز استخراج کنید و بفروشید.

بازی تلگرامی چین گیم یکی از پروژه های معتبر تلگرامی است که در این بلاگ از نظارت می خواهیم به طور کامل با آن آشنا شویم.

امروزه بازی های تلگرامی بسیار معروف شده، البته نات کوین کاری کرد که تب بازی های تلگرامی همه گیر شود. این روزها هر فردی فارغ از آن که بداند دنیای بازارهای مالی چیست، در ایردراپ های تلگرامی فعالیت می کند و به امید آن که بازی های تلگرامی پول می دهند، می خواهد کسب درآمد داشته باشد.

در حقیقت نات کوین یک دریچه بزرگ به سوی دنیای بازارهای ارز دیجیتال ایجاد کرد و از طریق آن کودک و نوجوان نیز با دنیای بازارهای مالی آشنا شدند.

بازی تلگرامی چین گیم ( Chain Game ) چیست؟!

بازی چین گیم توکن خود را در صرافی غیر متمرکز یونی سواپ عرضه کرده است و ایردراپ هایی مانند همستر کامبت از همین دست بازی ‌ها هستند که کاربران با امید دریافت توکن و کسب درآمد به آن‌ها روی می ‌آورند. چین گیم نیز مانند پروژه نات کوین و تپ سواپ، یک ربات تلگرامی است که به سادگی و از طریق ضربه زدن بر روی صفحه نمایش می توان آن را به دست آورد.

آیا چین گیم معتبر و قانونی است؟

ایردراپ ‌ها اصولا با هدف مشهور شدن رمز ارز عرضه می شوند. بنابراین بازی های تلگرامی می‌توانند توجه بسیاری از افراد را به یک پروژه جلب کنند، این امر می‌تواند باعث توسعه و رشد سریع پروژه ‌های رمز ارزی و بلاک ‌چینی شود. بازی چین گیم کاملا معتبر است. چرا که از ابتدا نقشه راه خود را دقیقا مشخص نمود و بازیکنان پس از استخراج یک ماهه آن می توانند چین گیم را در صرافی غیر متمرکز یونی سواپ معامله کنند. 

از طرفی با توزیع عادلانه توکن‌ ها به صورت ایردراپ، افراد می‌ توانند با کسب امتیاز در این پروژه شرکت کنند و به این ترتیب توکن ‌ها بین افراد مختلف توزیع می‌ شود.

البته ایردراپ‌ چین گیم توانست به عنوان یک ابزار برای افزایش امنیت و اعتماد به شبکه اش کمک کند، چرا که تعداد بیشتری از افراد در این پروژه‌ ها شرکت می ‌کنند و رمز ارز سریعا در جهان شناخته می شود.

ورود به بازی تلگرامی چین گیم

برای ورود به بازی چین گیم در پلتفرم تلگرام نام «Chain Game» را جستجو کرده و پس از ورود به بازی بر روی گزینه Start‌ کلیک کنید.

سپس ربات توضیحاتی را در مورد بازی ارائه می دهد که اگر مایل به خواندن آنان نیستید باید چندین مرتبه روی Continue کلیک کنید تا پس از چند صفحه، آیکون Play نمایش داده شود. 

پس از کلیک بر روی گزینه Play می توانید استخراج رمز ارز چین گیم را شروع کنید. 
هنگامی که وارد بازی چین گیم می‌شوید، شما یک بازیکن با سطح برنزی هستید و هرچه بیشتر فعالیت کنید طبیعتا سطح شما بالاتر می رود. بنابراین، برای بازی کردن و جمع ‌آوری امتیاز بیشتر، روی صفحه نمایش تلفن همراه ضربه بزنید. 

بخش های مختلف و مهم Chain Game

این بازی به طور کلی دارای بخش‌های مختلفی است که عبارتند از:

SQUAD: برای ملحق شدن به گروه‌های مختلف؛
TOP LIST: نمایش برترین کاربران در بازی؛.
BOOST: امکان ارتقاء سطح بازیکنان و کسب ارز بیشتر؛
REFERRALS: دعوت دوستان و کسب توکن بیشتر.

  • سمت چپ اولین گزینه Squad نام دارد. با کلیک بر روی این گزینه می‌توانید به گروه های مختلف بازی بپوندید. البته امکان ساخت گروه شخصی در بازی وجود دارد. اگر ۲ هزار امتیاز در بازی کسب کنید، می‌توانید گروه خودتان را نیز بسازید.
  • پس از اسکواد گزینه Top قرار دارد. با استفاده از این گزینه می توانید آمار نفرات برتر بازی را نگاه کنید. البته امتیاز و جایگاه هر بازیکن نیز به طور جداگانه نمایش داده می شود. 
  • در بخش Your League می‌توانید ببینید که در چه سطحی قرار دارید. البته در ابتدای بازی سطح همه کاربران برنزی است و با کسب امتیازات بیشتر تغییر خواهد کرد.
  • مانند ایردراپ های دیگر تلگرامی در بازی چین گیم نیز می‌توانید از بخش Booster (شتاب‌دهنده ‌ها) استفاده کنید و با این قابلیت سطح و امتیازات خود را افزایش دهید.
  • در بخش Boost چند گزینه وجود دارد. با استفاده از گزینه Restore Energy‌ می توان یک بار در روز انرژی بازیکنان را افزایش داد. البته سطح انرژی هر فرد در ابتدای بازی 500 است که در این بخش می‌توانید آن را افزایش دهید. برای افزایش سطح انرژی باید با پرداخت توکن ها و امتیازات، این قابلیت را فعال کنید.
  • برای پرداخت توکن باید در بخش Imporovements  حدود 1000 توکن ببخشید.
  • در بخش Quests نیز امکان دریافت امتیاز بیشتر وجود دارد. البته در بازی چین گیم نیز مانند بازی های دیگر تلگرامی با پیوستن به کانال‌ تلگرام و توییتر چین گیم می توانید امتیازات بیشتری کسب کنید. هر بازیکن برای ارتقا سطح خودد باید هر روز سری به قسمت بوست بزند. چرا که به صورت روزانه تسک ‌های جدیدی قرار داده می شود. بنابراین، از این تسک ها استفاده کنید و جایزه بگیرید.
  • با استفاده از گزینه Referrals نیز می‌توانید کد دعوت  بازی را کپی کرده و برای دوستانتان در فضای مجازی به اشتراک بگذارید. چرا که به ازای هر بازیکنی که با کد دعوت شما به بازی ملحق شود، به شما هم امتیاز تعلق می‌گیرد.

لیست کیف پول های چین گیم

لیست کیف پول های چین گیم که در حال حاضر در مجموعه فعال ما قرار دارند، عبارتند از:
●    Afghanistan  (AFN)
●    Åland Islands  (€)EUR
●    Albania  (ALL L)
●    Algeria  (DZD)
●    Andorra  (EUR €)
●    Angola  (USD $)
●    Anguilla  (XCD $)
●    Antigua & Barbuda  (XCD $)
●    Argentina  (USD $)
●    Armenia  (AMD դր.)
●    Aruba  (AWG ƒ).

این کیف پول ها نشان دهنده واحد پولی مورد استفاده در بازی های چین گیم در کشورهای مختلف است.

آموزش جمع آوری توکن های چین گیم

جمع‌ آوری امتیازات در بازی های تلگرامی از طریق ضربه زدن به صفحه نمایش تلفن همراه، پیوستن به اسکوادها، استفاده از بوسترها برای افزایش امتیازات و کسب جوایز از طریق پیوستن به کانال‌ ها یا صفحات مختلف است.

برای دسترسی به این بازی، می‌ توانید انام چین گیم را سرچ کنید و پس از ورود به بازی، توضیحات بازی را مشاهده کرده و با کلیک بر روی صفحه نمایش توکن های خود را استخراج کنید.

نحوه دریافت توکن های بیشتر در چین گیم

توکن‌ های چین گیم ارزشمند بوده و ممکن است به صورت جوایزی در بین شرکت‌کنندگان توزیع شود. این بازی تلگرامی به واسطه مشارکت در فعالیت‌ های آن، امکان کسب درآمد و توکن ‌های ارزی را فراهم می ‌کند.

توکن های چین گیم (Chain Game) برای جذب کاربران جدید و تشویق آن ‌ها به مشارکت در بازی‌ ارائه می شود. برای دریافت توکن ها تنها کافیست در ربات تلگرامی آن ثبت نام کرده و به صورت مرتب بازی کنید. این ایردراپ به شرکت‌کنندگان توکن‌ های رایگان اهدا می‌کند که می‌توانند از آن‌ ها برای کسب درآمد استفاده نمایند.

چین گیم کی لیست میشه؟

تیم پروژه Chain Game از حمایت Conduit برخوردار است و این بازی بر روی شبکه بلاک چین اتریوم لانچ شده است. طبق پیش ‌بینی ‌ها، ارز On Chain Game در صرافی‌ اوکی ایکس در تاریخ 1 تیر 1403 لیست خواهد شد که باعث افزایش قیمت این ارز و نقدینگی در بازارهای مالی و رمزارزی خواهد شد.

البته یک هفته ای است که چین گیم در صرافی غیر متمرکز یونی سواپ لیست و قیمت گذاری شده است. قیمت چین گیم در محدوده 4 الی 7 سنت نوسان می کند که پس از لیست شدن آن در صرافی های معروفی همچون بایننس و بای بیت، احتمالا فشار فروش آن بالا رود و قیمت آن کاهش پیدا کند.

بهترین صرافی برای خرید و فروش چین گیم

چین گیم در صرافی اوکی ایکس در تاریخ 1 تیر لیست خواهد شد و امکان معامله و خرید و فروش آن وجود دارد. اما اکنون در صرافی غیر متمرکز یونی سواپ نیز وجود دارد، بهترین صرافی ها برای معامله چین گیم را می توان بایننس و بای بیت دانست. البته این پلتفرم ها به ایرانیان خدمات ارائه نمی دهند. بنابراین اگر چین گیم در صرافی های ایرانی و پلتفرم بین المللی بینگ ایکس لیست شود، می تواند به راحتی توسط ایرانیان مورد خرید و فروش قرار گیرد. 

به طور کلی میم کوین ‌هایی همچون چین گیم دارای یک جایگاه مهم در بازار رمزارزها هستند که در بازار بی ثبات رمز ارزها سریعا رشد خواهد کرد. متخصصین پیش بینی کرده اند اولین صرافی هایی که چین گیم را لیست می کنند، Uniswap و MEXC هستند. 
البته میم کوین ‌ها به دلیل قدرت اجتماعی و حمایت از طرف افراد مطرح و همچنین با ایردراپ های مشارکتی از آینده‌ مثبتی برخوردار هستند. بنابراین، پیشنهاد می شود آن ها را در طولانی مدت نگهداری کنید.

چین گیم در کدام صرافی ها لیست میشه؟

توجه داشته باشید!

همان طور که گفته شد، چین گیم هنوز در هیچ صرافی‌ای لیست نشده است. شما کاربران عزیز می‌توانید با عضویت در هریک از صرافی‌های زیر، به محض لیست شدن چین گیم، از آن مطلع شوید.
avatar

صرافی ال بانک

4.4/5
بهترین برای معاملات فیوچرز بدون احراز هویت
در صرافی Lbank

avatar

بینگ ایکس

4.6/5
بهترین برای معاملات فیوچرز
در صرافی Bingx

avatar

نوبیتکس

4/5
بهترین از لحاظ حجم معاملات
در صرافی Nobitex

avatar

آبان تتر

4.1/5
بهترین برای خرید و فروش تتر
در صرافی Abantether

نحوه فروختن سکه های جمع آوری شده

برای فروش سکه های چین گیم، ابتدا باید آن را به کیف پول متصل نمائید.
 برای آموزش اتصال چین گیم به کیف پول های شبکه اتریوم سری به لینک صفحه بزنید. زمان لیست شدن توکن چین گیم در صرافی اوکی ایکس تقریبا 1 تیر ماه 1403 اعلام شده است.
هنگامی که صرافی های مختلف توکن چین گیم را عرضه کردند، می توان سکه های خود را از طریق کیف پول انتقال داد و یا در صرافی ها خرید و فروش نمود. البته برای فروش توکن های چین گیم نیاز است کارمزد شبکه اتریوم را پرداخت نمائید.

بازی های تلگرامی مانند چین گیم

اخیرا بازی های تلگرامی خیلی سر و صدا کردن و حتی خیلی از افراد که تا پیش از این آشنایی زیادی با دنیای ارزهای دیجیتال و این بازی‌ها نداشتند، به دنبال ایردراپ و ماین توکن از بازی های تلگرامی هستند. در واقع به دنبال بازی های تلگرامی هستند که پول ‌می‌دهند. ما در مقاله بهترین بازی های تلگرامی 23 تا از این ایردراپ های تلگرامی را به شما معرفی کردیم.

سخن پایانی

در این بلاگ در رابطه با بازی Chain Game‌ و ایردراپ آن به طور کامل آشنا شدیم. بازی چین گیم به سادگی قابل انجام است. بنابراین در اوقات فراغت خود این بازی را انجام بدهید و توکن کسب نمائید. با توجه به این موارد، ایردراپ چین گیم نیز به عنوان یک فرصت برای جلب توجه و توزیع عادلانه توکن ‌ها دارد.

اکنون توکن چین گیم را می توان به کیف پول منتقل نمود و سپس در صرافی غیر متمرکز یونی سواپ و پلتفرم متمرکز اوکی ایکس خرید و فروش نمود.

هشدار ریسک!

این مطلب صرفا با هدف اطلاع رسانی نوشته شده است. نظارت هیچ یک از بازی‌های تلگرامی را تایید یا رد نمی‌کند. علاوه بر این، در فضای اینترنت امکان هک و کلاهبرداری‌های اینترنتی وجود دارد، بنابراین حتما با تحقیق و آگاهی کامل در این راه قدم بردارید.

سوالات متداول

ایردراپ‌ چین گیم می‌توانند به عنوان ابزاری برای تبلیغات و بازاریابی پروژه‌ عمل کند، زیرا با ارائه توکن ‌ها به صورت ایردراپ، افراد بیشتری به این پروژه ‌ها آگاه  و به آن‌ ها علاقه ‌مند می ‌شوند.
چین گیم در صرافی یونی سواپ لیست شده و در تاریخ 1 تیر 1403 می خواهد در صرافی اوکی ایکس لیست شود.
پروژه چین گیم در شبکه بلاک چین usdt و اتریوم لانچ شده و کارمزد آن نیز اتریوم است.
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
Enamadlogo-samandehi
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.