بازی کتیزن چیست؟ استخراج بازی کتیزن محدود شد!!

بروزرسانی در22 خرداد 1403
بازی کتیزن چیست؟ استخراج بازی کتیزن محدود شد!!
فرصت محدود! همین الان شروع به استخراج توکن کتیزن کن❗ در این مقاله آموزش ساده و گام به گام استخراج ، 2 برابر کردن catizen و خرید و فروش آن را بخوانید.

بازی کتیزن چیست؟

شبکه بلاک چین TON اخیراً با معرفی ایردراپ های رایگان و میم‌کوین‌ های جذاب مانند نات کوین، قصد دارد که توجه سرمایه‌گذاران را به شبکه خود جلب نماید تا در آینده بتواند محبوبیت پلتفرم تلگرام را دو چندان کند. از همین رو ایردراپ ‌های رایگانی چون بازی کتیزن می‌تواند باعث هجوم کاربران به سمت شبکه بلاک ‌چین تلگرام شوند. بازی تلگرامی کتیزن بسیار ساده است و شما با مراقبت از گربه‌ های دوست‌داشتنی می ‌توانید سکه رایگان دریافت نمائید. برای آشنایی با این بازی و افزایش سرعت استخراج پیشنهاد می کنم تا آخر این بلاگ از نظارت همراه ما باشید.

بررسی 0 تا 100 بازی Catizen

بازی کتیزن به شکلی طراحی شده است که هر بازیکن باید Level گربه های خود را بالاتر ببرد. سپس، با ارتقا گربه‌ ها می ‌تواند جایگاه بهتری در جدول کاربران کسب کند و در نهایت در ایردراپ آینده آن جوایز بیشتری به دست خواهد آورد.

در حقیقت بازی کتیزن، 2 توکن برای معامله گران طراحی کرده است. یکی از کوین‌های بازی، دارای نماد پنجه گربه است. یکی دیگر از کوین‌ های بازی Fish نام دارد که با انجام کارهای مختلف می‌توانید آن را بدست آورید.

توکن پنجه یا فیش؟

ارزش توکن فیش بالاتر بوده اما طبق یک اعلامیه از این ایردراپ، توکنی که در آینده به صورت رسمی لیست خواهید شد، کوین پنجه است.

آموزش قدم به قدم استخراج توکن های کتیزن

برای ورود به بازی باید وارد ربات تلگرامی این پروژه به آدرس Catizen شوید. کتیزن برخلاف بازی های دیگر تلگرامی از طریق نسخه تحت وب و ویندوز، بر روی کامپیوتر قابل اجرا است. پس از این که وارد بازی شدید، با یک خانه روبرو می ‌شوید که می ‌توانید با استفاده از گزینه “Generate” گربه تولید کنید. بنابراین، بر روی این گزینه ضربه بزنید ولی شما می‌توانید تنها تا 12 گربه استخراج کنید. در این هنگام هر بازیکن باید با استفاده از ادغام گربه ها و یا گزینه مرج (Merge) گربه ‌های بیشتری تولید کند. برای ادغام گربه ‌ها می‌توانید انگشت خود را بر روی یک گربه گرفته و آن را بر روی دیگری بکشید.

هنگام بازی، افرادی با تابعیت های مختلف می توانند وارد اتاق شوند و گربه ‌های شما را در آغوش بگیرند. این کار باعث می شود تا سکه های زیادی دریافت کنید. از این رو هر چه گربه‌ های خود را ارتقا دهید، می ‌توانید کوین‌ های بیشتری کسب کنید. لازم به ذکر است،  افرادی که اکانت پرمیوم تلگرام  را در اختیار دارند، با دعوت از دوستان خود می توانند توکن های بیشتری دریافت نمایند.

چطور سکه های کتیزن را دو برابر کنیم؟!

 در ادامه با برخی از قابلیت های بازی که باعث می شود، سکه های بیشتری دریافت کنید آشنا می شویم که هر یک را بصورت جداگانه مورد بررسی قرار می دهیم.

● گزینه Shop: گزینه  Shop در پایین و سمت چپ صفحه قرار دارد. با کلیک بر روی این گزینه شما می‌توانید کوین پنجه و Fish را با قیمت 10 سنت خریداری نمائید.

● گزینه Boost:  این قابلیت موجب افزایش  قدرت شما در بازی تلگرام می شود. با کلیک بر روی این دکمه با 3 گزینه روبرو خواهید شد. گزینه اول Boost است که به صورت رایگان (Free) است و به مدت 10 دقیقه سرعت استخراج توکن را به دو برابر افزایش می‌دهد. البته، ناگفته نماند که شما کاربران  هر 2 ساعت یکبار می‌توانید از این قابلیت استفاده کنید. گزینه دوم بوست 30 دقیقه‌ای است که تنها با پرداخت ارز دیجیتال TON ازطریق کیف پول تلگرام قابل انجام است. گزینه سوم بوست 240 دقیقه‌ای است که با پرداخت 50 توکن Fish می‌توانید از این قابلیت استفاده نمائید.

● Generate: این گزینه در پایین صفحه تعبیه شده است که شما کاربران  با کلیک بر روی آن می‌توانید گربه های بیشتری تولید کنید. بر روی این گزینه یک ستاره واقع شده که درون آن یک عدد نوشته شده است. این عدد بیانگر تعداد کوین های استخراج شده شما در هر ثانیه است.

● گزینه  Feed: یکی دیگر از قابلیت ‌های مهم در این بازی دکمه Feed است که تنها در صورت پیشرفت در بازی، فعال می شود. در واقع، این همان فروشگاه گربه‌ است که شما کاربران می توانید با پرداخت سکه های خود، گربه ‌های سطح بالاتری خریداری نمائید. لازم به ذکر است که بدانید هر چه میزان سطح گربه شما بالاتر رود، سرعت استخراج توکن در بازی نیز بیشتر خواهد بود.

● گزینه Auto: کاربرانی که در بازی پیشرفت می کنند و به لول های بالاتری از بازی می رسند، یک گزینه تحت عنوان “Auto” برای آن ها فعال می‌شود. کاربران می توانند با پرداخت 3900 سکه، به صورت خودکار سکه استخراج نمایند. در این صورت خود بازی کتیزن به صورت آفلاین برای شما سکه های بیشتری جمع آوری می کند.

● گزینه Invite: شما کاربران می توانید با کلیک بر روی گزینه Invite نیز دوستان خود را به  این بازی  جذاب تلگرام دعوت کنید. پس از دعوت دوستان خود، به صورت رایگان 3 کوین Fish به شما هدیه داده می شود. البته ناگفته نماند، شما کاربران می توانید با دعوت دوستانی که تلگرام پرمیوم دارند ، 43 کوین از نوع « فیش» دریافت کنید.

کدام توکن بازی کتیزن را استخراج کنیم؟!

همان طور که می دانید، بازی کتیزن 2 توکن دارد و برخی معتقدند سکه فیش ارزشمند تر است. البته دریافت امتیاز بیشتر در بازی Catizen تقریباً مشابه بازی نات‌کوین است. بدین صورت که شما کاربران می‌توانید با عضویت در کانال ‌های مختلف جایگاه و سطح خود را ارتقا دهید. شما کاربران هر چه فعالیت بیشتری در این بازی داشته باشید و همچنین سطح گربه‌های خود را افزایش دهید،  تعداد توکن‌های بیشتری به دست می آورید. چرا که افرادی که رتبه خوبی بین بقیه بازیکنان بدست می آورند در زمان ایردراپ، جوایز بیشتری دریافت خواهند کرد.

برخی مواقع چند شخصیت کارتونی  نظیر یک اردک یا سگ وارد اتاق می‌شوند. که با کلیک نمودن بر روی این شخصیت‌ها می‌توانید سرعت استخراج را بالاتر ببرید. به عنوان مثال، با کلیک بر روی سگ درون اتاق،  شما کاربران به مدت 1 دقیقه این شانس را دارند که با  سرعت استخراج چندین برابری به بازی خود ادامه دهید، همچنین با کلیک بر روی اردک می توانید، به مدت یک دقیقه بدون این که پولی خرج کنید، تعداد گربه بیشتری تولید نمائید.

 گزینه “Quest”  در بالای صفحه واقع شده است. شما کاربران می توانید از طریق کلیک بر روی این گزینه وارد پروفایل کاربری خود شوید. در این بخش با انجام برخی از دستورالعمل ها، شما می توانید توکن Fish استخراج

نمائید. برای مثال، با فالو نمودن  کانال تلگرام Catizen، 10 عدد توکن Fish به حساب کاربری شما اضافه خواهد شد.

 همچنین شما کاربران می‌توانید توکن‌های Fish را  به توکن‌های پنجه تبدیل نمائید. علاوه بر این شما می‌توانید  حساب کاربری توییتر و کیف پول TON خود را به بازی متصل کنید و جایزه دریافت نمائید.

خرید و فروش سکه های کتیزن

 از جذاب ترین قابلیت های بازی تلگرامی کتیزن، ماهیگیری یا همان Fishing است. شما کاربران در این بخش، می‌توانید در ازای پرداخت توکن Fish ماهیگیری کنید. همچنین، می توانید در این بخش  توکن پنجه یا جوایز دیگر دریافت نمائید.

یکی از کاربردی ترین توکن ها در این بازی  توکن پنجه است. چرا که  با استفاده از آن می‌توانید گربه‌های خود را به راحتی ارتقا دهید.  به گفته برخی از متخصصین catizen، اگرشما بتوانید سطح گربه‌ های خود را به عدد 50 برسانید، می‌توانید آن‌ها را  به NFT تبدیل کرده و در بازار به فروش برسانید. البته ناگفته نماند، این موضوع در صورتی امکان پذیر است که توسط شرکت سازند اعلام گردد. همچنین  توسعه‌دهندگان این بازی ،اعلان کرده اند که حدود 35 درصد از ایردراپ بازی کتیزن به کاربران فعال بازی اختصاص داده خواهد شد.

سخن پایانی

در سال 2024 و پس از لیست شدن نات کوین بازی های تلگرامی به شدت مورد توجه معامله گران قرار گرفته ‌است. بازی جذاب کتیزن نیز مانند دیگر بازی ها توانسته میلیون ها کاربر را به سمت  خود جذب نماید. کسب درآمد در این بازی بسیار آسان بوده به طوری که شما با تولید و نگهداری از گربه‌ها قادر خواهید بود ارز دیجیتال رایگان به دست آورید. یکی از ویژگی های این ایردراپ، عدم استفاده از برنامه اتوکلیکر در آن است. از این رو معامله گران نمی توانند به طور غیر عادلانه اقدام به استخراج رمز ارز نمایند.

سوالات متداول

این رمز ارز پس از لیست شدن در صرافی های مختلف جهان، به صورت رایگان به بازیکنان سکه می دهد و می تواند مورد معامله قرار ‌گیرد.
خیر، نمی توان توکن های کتیزن را  معامله و یا به سایر ارزهای دیجیتال تبدیل کرد. اما می توانید آن ها را جمع وری کرده و در هنگام لانچ، به کیف پول خود منتقل نمائید.
با توجه به حمایت نات کوین از این بازی، امکان کلاهبرداری در آن بسیار کم است. اما امکان کلاهبرداری اشخاص دیگر و دریافت توکن های کتیزن از شما وجود دارد.
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
Enamadlogo-samandehi
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.