ایردراپ بازی تلگرامی کتیزن Catizen و آموزش استخراج رایگان آن

بروزرسانی در29 خرداد 1403
ایردراپ بازی تلگرامی کتیزن Catizen و آموزش استخراج  رایگان آن
تاریخ ایردراپ توکن کتیزن (CATZ) مشخص و استخراج بازی گربه catizen آغاز شده است! ⛏️در این مقاله، تمام اطلاعات لازم برای شرکت در ایردراپ Catizen و کسب امتیاز بیشتر را به دست خواهید آورد.

بعد از نات کوین و درآمد زایی توسط این ایردراپ، مطمئناً خیلی از ایرانی ها به بازی های تلگرامی رو آورده اند. بازی کتیزن مکانیسم های بازی نات کوین را دارد و قرار است با پروژه لایه دوم اتریوم با نام اکوسیستم منتل همکاری کند. در این صورت بازیکن ها پروژه کتیزن، ارز منتل را نیز دریافت خواهند کرد. اکثر معامله گران حرفه ای از این بازی استقبال کرده اند. چرا که با یک تیر، دو توکن دریافت خواهند کرد!! برای دانستن تاریخ لیست شدن این ایردراپ پیشنهاد می کنم تا آخر این بلاگ از نظارت همراه ما باشید.

ایردراپ کتیزن چیست؟

این بازی تصویری با نسخه وب و ویندوز تلگرام نیز قابل دسترسی است و اکنون در فاز آخر استخراج بازی کتیزن قرار دارد. ساختار بازی کاملا متفاوت از ایردراپ های دیگر تلگرامی است. در این ایردراپ گربه هایی وجود دارند که باید کنار یکدیگر قرار داده شده و در این صورت به بازیکنان سکه هدیه داده می شود. در واقع این بازی بر اساس ضربه زدن عمل نمی کند و تنها با Drag and Drop (کشیدن و پرتاب کردن) می توان توکن های کتیزن را استخراج کرد. از همین رو در این بازی از برنامه اتو کلیکر نمی توان استفاده کرد.

ایردراپ کتیزن چه زمانی برگذار می شود؟!

بر اساس اطلاعیه های شرکت کتیزن، ایردراپ آن یک ماه آینده برگزار خواهد شد و در جشن ایردراپ Citizen Token، تیم توسعه دهنده آن می خواهد در این رویداد، 20000 دلار سکه CTZN به عنوان پاداش به بازیکنان هدیه دهد و این توکن ها در بین 1000 برنده خوش شانس تقسیم می شود.

در حقیقت این پروژه بیش از 1.5 میلیون کاربر دارد و یکی از تفاوت های این بازی با نات کوین آن است که در کتیزن با فعالیت در این پروژه، 30 درصد از توکن ها در بین استخراج کنندگان تقسیم خواهد شد.

در حقیقت بازیکنان با فعالیت هایی که در این پروژه انجام می دهند، توکن رایگان به دست می آورند. بنابراین در این بازی استخراج رمز ارز صورت نگرفته و این بازی از پردازنده های سیستم تلفن همراه استفاده نمی کند. در این صورت طول عمر گوشی شما با انجام این بازی کم نمی شود.

آیا توکن های Citizen اعتبار و ارزش خاصی دارد؟!

کتیزن یک شرکت فین‌تک است که در زمینه ساده ‌سازی روش های پرداخت، ارائه پرداخت‌های بدون کارت و فوری فعالیت می کند. این کمپانی بر اساس استانداردهای بانکداری باز، پلتفرم Citizen's PayBlox طراحی کرده است. در آینده معامله گران و بازرگانان با استفاده از توکن کتیزن می توانند، فرآیندهای پرداخت را آسان تر کرده و هزینه های مشتریان فروشگاهی را کاهش دهند.

از این رو توکن $CTZN رمز ارز بومی این شرکت است که به اکوسیستم آن کمک کرده و کاربران را قادر می‌سازد تا هزینه های تراکنش ها را کمتر کنند و در هنگام پرداخت آنلاین، پاداش‌های فوری و مداوم توسط توکن کتیزن کسب نمایند. بنابراین، این توکن، پتانسیل درآمد اضافی و قابلیت پیشرفت بیشتر را دارد.

ترفندهای مخفی کسب امتیاز بیشتر در ایردراپ کتیزن

در این بازی از آسمان گربه هایی به زمین ریخته می شود و هر چقدر گربه بخرید و با یکدیگر ادغام کنید، سطح شما بالاتر خواهد رفت. البته در بخش بوست با پرداخت هزینه ناچیز و تراکنش آنچین می توانید سکه های بیشتری دریافت نمائید. ابتدا با پرداخت کارمزد 4 سنتی، این بخش به مدت 30 دقیقه فعال می‌شود و بازیکنان باید به سرعت در این مدت گربه ها را با یکدیگر مخلوط کنند. البته با پرداخت 50 توکن از نوع فیش نیز می توانید به اندازه 250 دقیقه، هر گربه را به 3 سطح بالاتر ببرید.

علاوه بر آن، با استفاده از بخش ماهی گیری نیز بازیکنان می توانند سکه های بیشتری به دست آورند و اگر وزن ماهی های شما بالا رود و جزو 50 نفر اول این بخش باشید، می توانید 200 سکه فیش رایگان دریافت نمائید.

بازی های تلگرامی مانند کتیزن

اخیرا بازی های تلگرامی خیلی سر و صدا کردن و حتی خیلی از افراد که تا پیش از این آشنایی زیادی با دنیای ارزهای دیجیتال و این بازی‌ها نداشتند، به دنبال ایردراپ و ماین توکن از بازی های تلگرامی هستند. در واقع به دنبال بازی های تلگرامی هستند که پول ‌می‌دهند. ما در مقاله بهترین بازی های تلگرامی 23 تا از این ایردراپ های تلگرامی را به شما معرفی کردیم.

سخن پایانی

در بازی کتیزن هر چقدر که بازیکنان سطح گربه های خود را بالاتر ببرند، می توانند امتیاز بیشتری دریافت کنند. بنابراین اگر گربه سطح 1 می خرید، قیمت هر گربه بار بعدی بالاتر می رود. پس سعی کنید گربه های سطح 2، 3، 4 و بالاتر را خریداری نمائید. از این رو هیچ وقت از یک سطح خاص تعداد زیادی گربه نخرید، چرا که قیمت گربه ها بالاتر رفته و خرید معقولانه ای به نظر نمی رسد.

 در حقیقت خرید گربه لول 3 زمانی معقول است که قیمت آن نصف قیمت لول 4 باشد. پس از اتمام بازی، ایردراپ آن شروع شده و به هر فردی که سطح گربه های بالاتری داشته باشد، توکن های بیشتری تعلق خواهد گرفت. همچنین، معامله گران می توانند با استفاده از ایردراپ کتیزن منتل نیز توکن ام ان تی هدیه بگیرند.

سوالات متداول

بر اساس اطلاعیه های پروژه کتیزن، مهمترین معیار برای دریافت سکه به بازیکنان، لول گربه ها است. یعنی هر چه سطح گربه های شما بالاتر باشد، نشان دهنده فعالیت بیشتر شما در این بازی است. در واقع هر چه بازیکنان در این ایردراپ بیشتر فعالیت کنند و امتیاز بگیرند، در آینده توکن های بیشتری به دست می آورند.
در این بازی به هیچ وجه امکان استفاده از ربات نیست.
به احتمال زیاد وی پی ان شما از سرعت بالایی برخوردار نیست. لذا برای بازی کتیزن به وی پی ان قوی نیاز خواهید داشت.
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
Enamadlogo-samandehi
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.