بازی تلگرامی بلوم چیست؟! آموزش استخراج Blum

بروزرسانی در29 خرداد 1403
بازی تلگرامی بلوم چیست؟! آموزش استخراج Blum
بلوم : بازی، سرگرمی و کسب درآمد! در این مقاله بخوانید که Blum دقیقا چیست همچنین با آموزش کامل ایردراپ رایگان ، از این بازی تلگرامی ارز استخراج کنید و بفروشید.

در این بلاگ از نظارت می خواهیم با بازی محبوب بلوم آشنا شویم که ایلان ماسک نیز از آن حمایت کرد و این بازی تلگرامی توانست در عرض چند روز میلیون ها کاربر را به خود جذب کند.

پس از رمز ارز نات کوین و سر و صداهایی که در حوزه رمز ارزها به پا کرد، نشان داد که با یک بازی ساده تلگرامی نیز می توان جزو رمز ارزهای اول، برتر و ترند بازارهای مالی قرار گرفت. از این رو بسیاری از معامله گران به دنبال پروژه های آینده دار هستند که همچون نات کوین سود آوری داشته باشند.

 همراه ما باشید تا به طور کامل با ایردراپ قدرتمند بلوم آشنا شوید.

بازی تلگرامی بلوم ( Blum ) چیست؟

بلوم یک بازی تلگرامی مبتنی بر بلاک‌ چین ONCHAIN است. این بازی به شکل یک بازی زنجیره ‌ای کلیکی طراحی شده است که با انجام ضربه، استخراج توکن و انجام تسک ‌هایی مانند SQUAD و BOOST می توان کسب درآمد کرد.

البته این بازی هنوز در مرحله تست قرار دارد و بازیکنان می‌توانند از طریق وارد شدن به ربات و انجام فعالیت‌ های مختلف، از جمله ضربه زدن و دعوت از دوستان در این بازی شرکت کنند.

برای ورود و ایردراپ بازی بلوم روی لینک زیر کلیک کنید.

https://t.me/BlumCryptoBot/app?startapp=ref_6MSbAZMSAf

آیا بلوم معتبر و قانونی است؟

ایردراپ بلوم در حال حاضر جزو محبوب ترین بازی های تلگرامی است! چرا که شبکه تون و افراد مشهور بسیاری از آن حمایت کردند. اما آیا به راستی این پروژه اعتبار دارد و ارزش وقت گذاشتن دارد؟ توسعه دهندگان بلوم چه کسانی هستند و چه برنامه ریزی در رابطه با این پروژه دارند؟!

همان طور که می دانید، پروژه بلوم در صرافی غیر متمرکز تون (شبکه بلاک چین تون) مبتنی بر پلتفرم تلگرام راه اندازی شد. در حال حاضر میزان توکن های آن نامشخص است و نحوه کسب توکن به صورت استخراج 8 ساعته (فارمینگ)، دعوت از دوستان و بوسترهای بازی فراهم شده است. بازی بلوم دارای توسعه دهندگان قدرتمندی است.

در حقیقت این ایردراپ توسط 3 نفر از مدیران سابق صرافی بایننس که در کشورهای اروپایی قرار داشتند، ساخته شد. همین موضوع باعث می‌شود اعتبار این پروژه شفاف تر شود که با خیال راحت تری بتوانیم فعلاً به ماین کردن توکن های آن بپردازیم.

مزایا و معایب ایردراپ بلوم چیست؟!

مزایا بازی تلگرامی بلوم عبارتند از:

•    توسعه دهندگان قوی و نقشه راه دقیق؛
•    استفاده آسان و در دسترس؛
•    بازی سرگرم کننده و حمایت افراد مشهور از آن؛
•    کسب درآمد رایگان؛
•    رقابت کم و ورود سخت به بازی.

معایب بازی تلگرامی بلوم عبارتند از:

یکی از نقاط ضعف بازی تلگرامی بلوم کند بودن فرآیند استخراج آن است. تیم سازندگان بلوم این مشکل را به دلیل حمله ربات ها به بازی آن می‌داند اما ظاهراً به دلیل تعداد زیاد بازیکنان این مشکلات به وجود آمده است. اما به هر حال بلوم اعلام کرده که در حال برطرف سازی این مشکلات هست. از دیگر نقاط ضعف می توان به موارد زیر اشاره کرد:

•    درآمد کم؛
•    عدم قطعیت؛
•    مشکلات فنی شدید؛
•    محدودیت دعوت از دوستان برای کسب توکن های بیشتر.

بازی تلگرامی های زیادی مانند بلوم وجود دارند. برای اطلاع بیشتر و ورود به این ایردراپ های تلگرامی می توانید از مقاله بهترین بازی های تلگرامی دیدن کنید.

آیا پروژه بلوم کلاهبرداری است؟

در حال حاضر هیچ مدرکی مبنی بر کلاهبرداری پروژه بلوم وجود ندارد. بلوم در حال حاضر یک ربات تلگرامی است که شما با مراجعه به آن هر 8 ساعت یک بار و زدن دکمه استخراج می‌توانید توکن بلوم را دریافت کنید. همچنین اگر هر روز به ربات سر بز‌نید، با انجام تسک هایی می توانید امتیاز بیشتری کسب کنید.

ایردراپ بلوم اعلام کرده است که در حال توسعه صرافی غیر متمرکز بلوم است که می خواهد با پشتیبانی از 30 شبکه بلاکچین مختلف نیاز کاربران را برای ثبت نام در صرافی از بین ببرد. در این صورت معامله گران برای ترید و سرمایه گذاری نیازی به ثبت نام در صرافی های متمرکز یا غیر متمرکز مختلف ندارند و با استفاده از بلوم می توانند به راحتی در هر ارزی سرمایه گذاری کنند.

این ایده ای بسیار بزرگ و قوی است و شاید منجر به افزایش ارزش و محبوبیت توکن بلوم شود. اما برای انجام کارهای بزرگ نیاز به تیم توسعه دهنده قوی وجود دارد و همچنان آینده رمز ارز بلوم نامشخص است.

توسعه دهندگان بلوم چه کسانی هستند؟

در حال حاضر تیم توسعه دهندگان بلوم کاملا شفاف مشخص شده و این رمز ارز توسط 14 بنیان گذار ساخته شده است. 3 نفر از آن ها از مدیران سابق بایننس هستند و 11 نفر دیگر هم به عنوان حمایت و پشتیبانی از پروژه در دبی مستقر هستند. البته هنوز هویت دقیق این تیم 14 نفره مشخص نشده و همچنین جزئیاتی از پروژه صرافی بلوم منتشر نشده است.

بلوم ایردراپ است یا صرافی؟

ربات تلگرامی بلوم درحال حاضر ایردراپی است که بعداً می‌خواهد به صرافی تبدیل شود. در واقع درحال حاضر یک استارت آپ است و هیچ تضمینی برای رشد آن در آینده وجود ندارد. اما با توجه به حمایت این پروژه توسط شبکه تلگرام و تیم سازنده قوی، شرکت در آن ضرری ندارد.

یکی از نکاتی که به اعتبار این پروژه می افزاید، آن است که این پروژه از میان 700 پروژه معروف بایننس در رتبه سیزدهم قرار گرفته است. همچنین بازی بلوم تیک آبی تلگرام را دریافت کرد که این احتمال تحقق اهداف پروژه را افزایش می دهد.

نحوه استخراج توکن در ایردراپ Blum 

یکی از منحصر به فرد ترین پروژه های تلگرامی ایردراپ Blum است. چرا که برای ورود به بازی آن باید با لینک دعوت در آن ثبت نام کنید. این ویژگی مثبتی است. چرا که دسترسی به آن محدودتر و سخت تر است. از این رو در صورت آماده شدن و لانچ ایردراپ، توکن های بلوم با ارزش تر از بازی های دیگر تلگرامی خواهند بود. بنابراین، برای ورود به بازی باید فردی برای شما لینک دعوت ارسال کند.

بخش های مهم بازی بلوم Blum

به طور کلی ایردراپ بلوم در تلگرام از 3 بخش تشکیل شده که عبارتند از:

 1. بخش خانه (Home)
  با استفاده از این گزینه هر بازیکن می تواند میزان توکن های جمع شده از بلوم را نگاه کرده و اطلاعات مربوط به بازی بلوم را دریافت نماید. در این بخش بازیکنان می‌توانند با کلیک بر روی دکمه Play بازی را آغاز کنند. البته برای برخی افراد این گزینه اجرا نمی ‌شود. بنابراین با انجام تسک ها و جمع آوری کارت ها امکان بازی و استخراج توکن به وجود می آید.
  بنابراین، برای فعال شدن بازی ابتدا باید امتیازات را جمع آوری کرده و با دعوت از دوستان و همچنین سر زدن هر روز به بازی سطح خود را بالاتر ببرید.
 2. بخش تسک ها (Task) 
  همانند تمام بازی های تلگرامی بازیکنان با استفاده از بخش تسک و انجام مأموریت هایی می توانند امتیاز جمع آوری کنند. راحت ترین تسک در این زمینه دنبال کردن کانال تلگرام و توییتر بلوم و توسعه دهندگان آن است.
 3. بخش دعوت از دوستان (Frends) 

  در این بخش هم مانند تمام بازی ها می‌توانید با دعوت از دوستان خود امتیاز جمع آوری کنید. البته در این بازی باید حتما 5 نفر از دوستانتان را دعوت کنید تا به بازی بپیوندند. بلوم به ازای هر نفر که در بازی امتیاز جمع می ‌کند، به شما نیز امتیاز می دهد.
  همچنین در صورتی که فردی را که دعوت کرده اید، بازیکن دیگری را دعوت کند، می تواند 25 درصد به شما امتیاز ارسال نماید. یعنی بازی بلوم به طور خودکار 25 امتیاز از زیر مجموعه های شما دریافت کرده و به حساب شما ارسال می کند.

آموزش جمع آوری توکن های بلوم

در این بازی برگ هایی به زمین می ریزد که بازیکنان باید روی برگ‌ های سبز کلیک کنند. چرا که برگ ‌های سبز دارای امتیاز هستند. اما برگ‌ های آبی امتیاز ندارند. یک سری بمب ها نیز در بازی وجود دارد که موجب از بین رفتن امتیازات شما می شود. از این رو به هیچ وجه روی آن ها کلیک نکنید.

برای جمع آوری توکن های بلوم می توانید هر روز به ربات و بازی تلگرامی آن سر بزنید و با ضربه بر روی برگ هایی که از آسمان می ریزد، توکن ها و امتیازات Blum را جمع ‌آوری کنید. البته با هر بازی روزانه، مقداری Blum points و Play pass به شما جایزه داده می‌ شود که می ‌توانید از آن ها برای اجرای بازی بلوم استفاده کنید.

با کلیک روی دکمه "Start Farming" در ربات بلوم، می‌توانید هر 8 ساعت Blum points دریافت کنید. این فرآیند به صورت رایگان است و نیازی به پرداخت هزینه ندارد. عملیات فارمینگ به صورت اتوماتیک انجام می‌شود.

نحوه دریافت توکن های بیشتر در بلوم

برای دریافت توکن های بیشتر در بلوم باید تعداد دعوت کنندگان خود را به بازی بیشتر کنید و همچنین از زیر مجموعه های خود بخواهید آنان نیز دعوت کنندگان بیشتری به بازی جذب کنند. چرا که با دعوت هر زیر مجموعه به بازی بلوم، شما نیز توکن بیشتری کسب خواهید کرد. همچنین با انجام تسک ‌های بازی نیز به امتیازات شما اضافه می‌شود.

هنگامی که کاربر به اندازه کافی امتیاز Blum ‌جمع‌آوری کند، زمان ایردراپ رسمی مشخص خواهد شد و در این صورت می‌توانید امتیازات را برای دریافت توکن‌های Blum بازخرید کرده و سپس به کیف پول خود انتقال دهید.

البته وب ‌سایت رسمی بلوم (Blum)، پروژه خود را به‌ عنوان یک صرافی غیرمتمرکز توصیف می‌کند که مشکلات رایج صرافی ‌های متمرکز و غیرمتمرکز را حل کرده و به کاربران خود این فرصت را می ‌دهد که هرگونه کوینی را از هر شبکه ‌ای خریداری کنند. بلوم از معاملات آتی پشتیبانی می‌کند و گفته است که وجوه کاربران را نزد خود نگه نمی‌ دارد؛ بلکه شرایطی را برای آن‌ ها فراهم می‌ کند تا کیف پول‌ های خود را به این پلتفرم متصل کنند.

در این بازی مانند تپ سواپ (Tapswap) که می‌توانید با خرید سکه های درون بازی هر ۱۲ ساعت توکن‌ های این بازی را دریافت کنید، بلوم نیز به صورت رایگان امکان استفاده از ربات را دارد.

با کلیک روی Start Farming ربات بلوم، هر 8 ساعت می‌توانید Blum points دریافت کنید. ماین BLUM در این ربات به صورت فارمینگ صورت می‌گیرد و نیازی به کلیک کردن ندارد. با بستن ربات هم عملیات فارم انجام خواهد شد تا ۸ ساعت به پایان برسد و پس از آن مجددا می‌توانید عملیات را استارت بزنید.

بلوم کی لیست میشه؟

این توکن هنوز در هیچ صرافی لیست نشده و شبکه بلاکچین آن نیز هنوز اعلام نشده است. از این رو، قیمت آن هم نامشخص است. اما به طور کلی متخصصین پیش بینی کرده اند در 3 ماهه سوم 2024 (شهریور تا مهرماه 1403) توکن بلوم با افزایش قیمت همراه است. البته اینکه چه زمانی ایردراپ ‌ها به کیف پول کاربران ارسال خواهند شد، به تصمیمات پروژه‌ ها بستگی دارد. این عرضه می‌تواند قبل از لیست شدن، پس از لیست شدن یا همزمان با لیست شدن باشد.

البته این احتمال وجود دارد که چند روز پیش از عرضه‌ ها، صرافی‌ های متمرکز اجازه استیک به کاربران بدهند تا بتوانند در زمان لیست شدن، توکن خود را خریداری و دریافت کنند.

بهترین صرافی برای خرید و فروش بلوم

هنگام عرضه ایردراپ بلوم، صرافی هایی که قصد لیست کردن این رمز ارز را دارند، مشخص خواهد شد. اما به طور کلی پیش بینی می شود صرافی های متمرکزی همچون بایننس از این پروژه حمایت کنند. بنابراین با لیست شدن بلوم در بایننس، پلتفرم های دیگر نیز برای ایجاد رقابت، بلوم را لیست خواهند کرد. امکان دارد بلوم در صرافی های مهمی همچون اوکی ایکس، بینگ ایکس، سی ای ایکس و بای بیت لیست شود.

نحوه فروختن سکه های جمع آوری شده

برای فروش سکه های جمع آوری شده بلوم، ابتدا باید این رمز ارز را به کیف پول منتقل کنید و سپس در صرافی های غیر متمرکز و متمرکز به فروش برسانید. اما این ارزها در سال های ابتدایی پس از لیست شدن آنچنان ارزشی نخواهند داشت و پس از حمایت افراد مختلف و گذر زمان ارزش آن ها چندین برابر خواهد شد. بنابراین پیشنهاد می شود این توکن ها را نگهداری کنید.

قیمت پروژه بلوم

ایردراپ بلوم در حال حاضر وایت پیپر ندارد. اما این پروژه در تاریخ 14 اردیبهشت نقشه راه خود را منتشر کرد.

مهمترین عواملی که می تواند در قیمت بلوم تاثیر بگذارد، تاریخ لیست شدن بلوم و اینکه توکن بلوم در چه صرافی هایی لیست میشه، است. پروژه بلوم اعلام کرده در 3 ماه سوم سال 2024 کیف پول های MPC برنامه نویسی و منتشر خواهد شد. این کیف پول ها امنیت بسیار قوی دارند و کلید خصوصی آن نگهداری نمی ‌شود و از این رو قابل اعتماد تر از کیف پول های صرافی ها است. 

علاوه بر آن، توسعه دهندگان بلوم اعلام کرده اند در همان تاریخ اپلیکیشن صرافی را در اپ استور و گوگل پلی قرار خواهد داد و سرویس های بلاک چینی را راه اندازی خواهند کرد. بنابراین بازیکنان می توانند تا اواخر تابستان و اواسط مهر به ماینینگ و استخراج آن ادامه دهند و  شاهد رونمایی از پروژه بلوم باشند. البته شاید تا اواخر تیر پروژه بلوم ایردراپ خود را لانچ کرده و قیمت آن مشخص شود.

جمع‌بندی

در این مقاله به معرفی کامل و جامع با ایردراپ بلوم آشنا شدیم. در حقیقت پروژه بلوم توسط 3 نفر از مدیران سابق بایننس راه اندازی شده است و با توجه به اهداف آن، ایجاد صرافی غیر متمرکز، کیف پول های قدرتمند و نقشه راه دقیق می توان به این نتیجه رسید که پروژه بلوم بسیار معتبر و قدرتمند بوده و امکان افزایش قیمت آن در آینده وجود دارد. با توجه به ماینینگ رایگان آن، توصیه می شود به پروژه بلوم پیوسته و از این فرصت بی نصیب نمانید.

سوالات متداول

پروژه بلوم یک ایردراپ تلگرامی و صرافی غیر متمرکز است که در حال حاضر در مرحله اولیه استخراج بوده و هنوز راه اندازی نشده است و می‌توان با ماینینگ از آن توکن رایگان جمع کرد.
با توجه به تیم توسعه دهندگان قوی بلوم و نقشه راه آن می‌توان بلوم را معتبر تر از سایر بازی های تلگرامی دانست.
در حال حاضرهر عدد از توکن های بلوم هنوز قیمت گذاری نشده است ولی بنا بر گفته تیم بلوم، اواخر تابستان تا اوایل مهر زمان عرضه شدن اپلیکیشن است که احتمالاً تا آن زمان قیمت بلوم مشخص شود.
تاریخ لیست شدن پروژه های معتبر تلگرامی عبارتند از: • پروژه تپ سواپ : 11 تیر • کتیزن: قبل از 11 تیر • همستر : پس از 11 تیر • بلوم: قبل از 15 تیر • پیگ اف تون: قبل از ۱۱ تیر
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
Enamadlogo-samandehi
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.