ایردراپ بی بی کیو کوین چیست؟! فرصت آموزش استخراج BBQCoin

بروزرسانی در9 تیر 1403
ایردراپ بی بی کیو کوین چیست؟! فرصت آموزش استخراج BBQCoin
بی بی کیو : بازی، سرگرمی و کسب درآمد! در این مقاله بخوانید که BBQCoin دقیقا چیست همچنین با آموزش کامل ایردراپ رایگان ، از این بازی تلگرامی ارز استخراج کنید و بفروشید.

بازی تلگرامی بی بی کیو کوین پروژه ‌ای قوی به حساب می آید که تا کنون بیش از 5 هزار کاربر را از سرتا سر جهان به خود جذب کرده است. البته تعداد سکه های قابل استخراج در این پروژه کم بوده و در چند کیف پول معتبر و صرافی تبلیغ شده است که این پروژه را بسیار معتبر کرده است. ایردراپ BBQCoin چیست و چطور می توان توکن BBQCoin را استخراج کرد و آن را خرید و فروش کرد ؟ آیا پروژه BBQCoin معتبر است؟ با ما همراه باشید تا پروژه تلگرامی BBQCoin را در بلاگ نظارت بررسی کنیم.

بازی تلگرامی بی بی کیو کوین چیست؟!

بی بی کیو کوین (BBQCoin) بازی تلگرامی است که بر اساس ضربه زدن به صفحه نمایش توکن می دهد. این بازی مشابه نات کوین بوده که در قالب یک بازی ضربه ای، بر روی شبکه تون عرضه شده است. اگر تجربه بازی ‌هایی مانند همستر کمبت یا تپ سواپ را داشته باشید، به راحتی می توانید در بی بی کیو بازی کنید. این بازی ازبکستانی از گرافیک زیبایی برخوردار است.

برای ورود به بازی بی بی کیو کوین روی این لینک کلیک کنید.

بازی تلگرامی بی بی کیو کوین

آیا بی بی کیو کوین معتبر و قانونی است؟

هیچ وب سایت رسمی، وایت پیپر و نقشه راه اساسی در رابطه با این ایردراپ منتشر نشده است. این بازی بر روی شبکه بلاک چین تون عرضه شده است و می توان آن را به عنوان یک بازی مشابه بازی نات کوین دانست. هنوز در رابطه با تیم توسعه دهنده بی بی کیو کوین اطلاعاتی منتشر نشده است. بنابراین بر روی این بازی می توان بدون سرمایه گذاری و واریز، به طور رایگان بهره برد.

بازی های تلگرامی زیادی مانند بی بی کیو کوین وجود دارند. برای اطلاع بیشتر و ورود به این ایردراپ های تلگرامی می توانید از مقاله بهترین بازی های تلگرامی دیدن کنید.

بخش های مختلف و مهم بازی

بخش های مختلف و مهم بازی بی بی کیو کوین عبارتند از:
بازیکنان این ایردراپ می توانند در دو بخش بیشترین امتیاز را کسب کنند. چرا که این بازی از دو بخش اصلی “Boosts” و “Earn” تشکیل شده که در این بخش از مقاله آن ها را توضیح می دهیم.

در بخش Earn می‌توانید با انجام کارها و ماموریت هایی، سکه رایگان به دست آورید.
•    در بخش Earn، در آیکون،catezen earn coin  بازی کتیزن معرفی شده است و باید از این بازی به ایردراپ کتیزن رفته و آن را بازی نمائید تا امتیاز  10 هزار تایی به دست آورید.

•    با استفاده از گزینه دنبال کردن توییتر و یوتوب می توان 50 هزار امتیاز به دست آورد.
•    با کلیک بر روی سربرگ «Join discussion group» می توان 5 هزار امتیاز به دست آورد.
•    با کلیک بر روی تسک «subscribe to apps park» می توان 10 هزار امتیاز به دست آورد.
•    با استفاده از سربرگ «add notice bot» می توان 50 هزار امتیاز به دست آورد.
•    همچنینن با «connect wallet» می توان به ولت مای تون ولت، تون هاپ و دی ولت و تونکیپر، بیت گت ولت متصل نمود.
•    با استفاده از سربرگ « Invite 10 friends» می توان 100 هزار امتیاز به دست آورد.
•    با استفاده از گزینه « Join squad» میتوان 5 هزار امتیاز دریافت نمود.
•    با استفاده از گزینه « Earn 1000 coin» میتوان 3 هزار امتیاز دریافت نمود.
•    با استفاده از گزینه « follow BBQon twitter» میتوان 10 هزار امتیاز دریافت نمود.
•    با استفاده از گزینه « purchase telegram primume» میتوان 300 هزار امتیاز دریافت نمود.

آموزش جمع آوری توکن های BBQCoin

برای جمع کردن توکن های بی بی کیو کوین در اولین فرصت با به دست آوردن امتیازات به بخش تقویت کننده ها بروید (Boosts) و با پرداخت سکه سرعت استخراج خود را دو برابر نمائید. همچنین با فعال کردن قابلیت Auto tap bot و پرداخت 30 هزار سکه می توانید فرآیند استخراج را خودکار کنید تا به طور آفلاین نیز ربات بی بی کیو توکن برایتان توکن جمع آوری نماید.

البته با افزایش بازی های تلگرامی، بازیکنان حوصله استخراج، ضربه و چک هر ساعته همه بازی ها را ندارند. اما با این قابلیت افراد بیشتری مجاب می شوند تا از پروژه حمایت کرده و بازی کنند.

دو گزینه Turbo و Full Energy روزانه موجب افزایش سکه های بی بی کیو کوین و سرعت استخراج در ربات می شود. شاید تفاوت اصلی این بازی با نات کوین این باشد که برای استفاده از این گزینه‌ ها (فعالسازی) بایستی حداقل دو نفر از دوستان خود را به بازی معرفی کرده باشید.

نحوه دریافت توکن های بیشتر در بی بی کیو کوین

برای دریات توکن های بیشتر از طریق لینک عضویت وارد بازی بی بی کیو کوین BBQCoin شوید.
سپس به بخش Earn رفته و وظایف خواسته شده را انجام دهید و به ازای آن توکن رایگان دریافت نمائید. به عنوان مثال در صفحات اجتماعی بی بی کیو کوین عضو شوید.
با کسب توکن های بیشتر و با ورود به بخش Boosts و ارتقا سطح، گزینه ‌های مختلف مانند Multitap, Energy Limit و Recharging speed را فعال کنید تا سرعت استخراج توکن و خودکار شدن فرآیند استخراج انجام شود. حتما در اولین فرصت گزینه Auto tap bot را خریداری و فعال کنید

با ورود به بخش Friends و کلیک روی Invite a friend دوستان خود را به بازی معرفی کرده و پاداش خود را بگیرید و سپس با دعوت از دوستان گزینه ‌های Turbo و Full Energy موجود در تسک ها را در بازی افزایش دهید.

علاوه بر آن، سعی کنید روزانه با ورود به بازی سکه به دست آورید تا در صورت لیست شدن BBQCoin بتوانید به سود خوبی دست پیدا کنید.

نحوه اتصال بی بی کیو کوین به کیف پول

برای اتصال بی بی کیو باید در بخش Earn بر روی گزینه «connect wallet» کلیک کنید. در این صورت می توان بازی را  به ولت مای تون ولت، تون هاپ و دی ولت و تونکیپر، بیت گت ولت متصل نمود. البته ایرانیان بایستی ولت تونکیپر را انتخاب کنند. چرا که کیف پول های دیگر برای ایرانیان غیر قابل استفاده است و در صورت اتصال امکان از دست رفتن

حسابتان وجود دارد. بنابراین کیف پول ولت تونکیپر را انتخاب کرده تا به طور خودکار به بی بی کیو متصل شده و تیک گزینه «done» سبز رنگ می شود.

بی بی کیو کوین کی لیست میشه؟

زمان لیست شدن بی بی کیو کوین را می توان در سه ماهه سوم 1403 یعنی شهریور تا مهرماه در نظر گرفت. چرا که در هر مرحله از پیشرفت پروژه مانند تعیین زمان عرضه ایردراپ، شبکه ای که بازی می خواهد بر روی آن لانچ شود، انتقال به کیف پول و اتصال به ولت، تیم توسعه دهنده باگ های صرافی و ایردراپ را رفع می کند.

بهترین صرافی برای خرید و فروش بی بی کیو کوین

بهترین صرافی های متمرکز را می توان بایننس، بای بیت، اوکی ایکس دانست اما این پلتفرم ها به ایرانیان خدمات ارائه نمی کنند و معامله گران می توانند پس از عرضه ایردراپ و لیست شدن، بی بی کیو کوین را در صرافی های زیر معامله کنند.

avatar

صرافی ال بانک

4.4/5
بهترین برای معاملات فیوچرز بدون احراز هویت
در صرافی Lbank

avatar

بینگ ایکس

4.6/5
بهترین برای معاملات فیوچرز
در صرافی Bingx

avatar

نوبیتکس

4/5
بهترین از لحاظ حجم معاملات
در صرافی Nobitex

avatar

آبان تتر

4.1/5
بهترین برای خرید و فروش تتر
در صرافی Abantether

این ایردراپ به احتمال زیاد لیست شود. به احتمال زیاد بی بی کیو کوین همزمان با کتیزن و یا چندی پس از آن لیست شود. چرا که این دو بازی با یکدیگر همکاری ویژه ای دارند.

نحوه فروختن سکه های جمع آوری شده

برای فروش سکه ها پس از لیست شدن باید بازی را به کیف پول تونکیپر (کیف پول شبکه تون) متصل کرده و توکن های جمع آوری شده را در ولت به رمز ارز دیگری همچون تتر یا دلار تبدیل کنید. اما می توان توکن بی بی کیو کوین را در صرافی های غیر متمرکز همچون پلتفرم یونی سواپ و Blast به فروش رساند.

سخن پایانی

با کلیک و ضربه بر روی باربیکیو بازی بی بی کیو کوین، می توان سکه BBQCoin به دست می‌آورد. این توکن ها ممکن است در آینده دارای ارزش شوند.یکی از ویژگی های مثبت این باز یآن است که امکان بازی کردن آن توسط دسکتاب تلگرام نیز وجود دارد. بنابراین نسخه تحت وب این بازی طراحی و عرضه شده است. بنابراین بی بی کیو کوین (BBQCoin) بازی دیگری مشابه نات کوین است که در قالب یک بازی tap-to-earn، بر روی تلگرام در دسترس است.

اگر تجربه بازی ‌هایی مانند نات کوین یا تپ سواپ را داشته باشید، محیط این بازی برای شما بسیار آشنا خواهد بود.

هشدار ریسک

اینترنت و فضای مجازی گاهی صحنه سوءاستفاده و کلاهبرداری توسط کلاهبرداران اینترنتی می‌شود. اخیرا در پروژه همستر نیز شاهد بودیم که عده‌ای با ارسال لینک‌های تقلبی، موبایل کاربران را هک کرده و حساب‌ آن‌ها را خالی کردند! در این عرصه باید کاملا هوشیار و محتاط باشید که طعمه کلاهبرداران نشوید. توصیه می‌کنیم حتما با استفاده از منابع اطلاعاتی رسمی و معتبر مثل نظارت، دانش و آگاهی خود را در این زمینه بالا ببرید.

سوالات متداول

متخصصین تاریخ لیست شدن بی بی کیو کوین را 3 ماه دیگر تخمین زده اند و احتمالا تا 2 ماه امکان استخراج آن وجود دارد.
دعوت از دوستان خود به بازی بی بی کیو کوین ، راحت ترین راه برای چند برابر شدن سکه های معامله گران است. برای این کار در صفحه اصلی بازی، بر روی گزینه «Friends» کلیک نمائید، سپس روی دکمه «دعوت از دوستان» کلیک کرده و پیوند دعوت را کپی کنید. در نهایت، بی بی کیو کوین را در شبکه های اجتماعی خود پست نمائید.
خیر، بازی بی بی کیو کوین بر خلاف نات کوین، امکان افزودن حساب کاربری را ندارد و هر تلفن همراه می تواند تنها یک حساب کاربری بسازد.
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
Enamadlogo-samandehi
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.