کاربران گرامی وب سایت نظارت آپدیت شده و همه قیمت ها آزمایشی می باشند و بزودی بروز خواهند شد.
جهت ارسال توییت / پاسخ باید وارد سایت شوید
سلام متاسفانه همه حرفایی که دوستان نوشتن حقیقت داره.همه آمار و ارقامی که توی سایتشون تبلیغ میکنند دروغ هست و هیچ پاسخی به مشتری نمیدهند. حرف دوستمون که گفته همونایی که موقع جذب مشتری خیلی محترم هستن و چندین بار در روز باهاتون تماس میگیرند تا مختون رو بزنند بعد از عقد قرار داد نه جواب تماس و نه جواب پیامهاتون رو میدهند. من یکساله قرارداد بستم دریغ از یک ریال سود و حالا هم که مهلت قرارداد تمامه کسی جوابم رو نمیده تا لااقل پولم رو برداشت کنم. 

#برکت

 
سهم برکت نتوانست از مقاومت مهم 4500 تومان عبور کنید، حال مهم ترین حمایت این سهم محدوده 3800 تا 3900 تومان است که باید ببینیم در این قیمت ها چه اتفاقی می افتد. 
برکت 1400/06/26

#امید

 
 
سهم امید به محدوده مهم حمایتی رسیده است، میتوانید خرید مطمن با رعایت حد ضرر انجام دهید . 
 
محدوده مناسب خرید سهم تامین سرمایه امید 680 تومان است و حد ضرر آن را 600 تومان قرار دهید . 
 
محدوده مقاومت ( هدف سهم ) محدوده 950 تا 980 تومان میباشد . 
امید 1400/06/26

#هرمز     فولاد هرمزگان جنوب

پتروشیمی غدیر

1 ماه پیش

#شغدیر   پتروشیمی غدیر 

بنیادی : درصد پیشرفت سود سالانه بیش از 200 درصد

-------------

تکنیکال : محدوده مناسب خرید 1085 تومان

محدوده مناسب فروش 1500 تومان

حد ضرر 1000 تومان
#شتران #تحلیل_تکنیکال

آریان کیمیا تک

1 ماه پیش
حدود 200 هزار تومان برای خرید عرضه اولیه #کیمیاتک نیازه، که داخل حساب بورسی باید بشید و درخواست خرید عرضه اولیه را بزنید.
#اخبار

#خشرق رشد بیش از 1500 درصدی سود سه ماهه اول 

 
#تحلیل_بنیادی

پیش بینی سود #فجهان در سال 1400، محدوده 100 تومان سود بابت هر سهم می باشد. 

که اگر زمانی که سهم با قیمت 550 تومان عرضه شود، به نظر می رسد که نقطعه تعادلی سهم محدوده 750 الی 900تومان باشد. پس اگر قصد دارید که سهم را پس از عرضه اولیه بخرید، مد نظر داشته باشید که در این محدوده های اعلامی احتمال به تعادل رسیدن بیشتر است.
 
#تحلیل_بنیادی
عرضه اولیه فردا 17 شهریور ماه انجام میشه، قیمت هر سهم 450 تا 550 تومان قیمت گذاری میشه، معمولا برای اینکه بتونید خرید کنید 550 تومان باید قیمت گذاری کنید. 
ضمنا به دلیل مشارکت بالا، در صورتی که 4 میلیون نفر مشارکت داشته باشند حدود 1000 سهم به هر نفر میرسه، اگر 2 میلیون نفر مشارکت داشته باشند، حدود 2000 هزار سهم به هر کد بورسی تخصیص داده میشه

#فجهان #اخبار
#خشرق با رشد سودی که در 1 سال گذشته ثبت کرده است ، میتواند رشد قیمت بیشتری را تجربه کند .

در حال حاضر قیمت در محدوده 1750 تومان و صف فروش است . 

بهترین محدوده برای خرید این سهم ارزشمند 1500 تا 1550 تومان است که 23 و 24 ام شهریور احتمال ابه این قیمت برسد . 

همچنین قیمت فروش محدوده مقاومتی این سهم 2000 تومان میباشد . 

#تحلیل_تکنیکال

چرخشگر

1 ماه پیش
تحلیل درخواستی #خچرخش
سهم در موقعیت مناسبی قرار گرفته، به نظر می رسد که مقاومت محدوده 1600 تومان قرار دارد. و سهم پتانسیل رسیدن به این محدوده را دارد. 
Rsi سهم روند نزولی خود را شکسته و امید به رشد را بیشتر میکند.
دوستان در نظر داشته باشید که بازار های مالی بورس و ارز دیجیتال صرفا آمار و احتمالات است، پس با قرار دادن حد ضرر و حد سود از دارایی و سودهای خود محفاظت کنید.

#تحلیل_تکنیکال
سهم افزایش سرمایه 30 درصدی از محل اندوخته داشته، در مرحله اول قیمت سهم بدون تعدیل شکسته شده است.
در مرحله دوم، سهام جایزه سهامداران به پرتفوی اضافه نشده، این به معناست که قدرت فروشنده ها کمتر از قبل شده چون 30 درصد تعداد سهام جایزه اضافه نشده !
اگر سری به تابلو سهم بزنیم شاهد افزایش قدرت خریدار هم میشیم؛ ارزش معاملات سهم از میانگین 7 میلیارد تومان در روز به 50 میلیارد در دو روز گذشته رسیده است. 
اگر سری به نمودار سهم #اتکای بزنیم، متوجه میشیم که پر قدرت درحال شکست یک محدوده مقاومتی است. محدوده مقاومت بعدی سهم در حدود قیمت 1000 تومان قرار دارد. 
*دوستان توجه داشته باشید که مطالب گفته شده صرفا جنبه تحلیلی دارد، ممکن است که مسائل دیگری نیز وجود داشته که در اینجا بهش پرداخته نشده باشد. ضمن اینکه برای خرید و فروش شخصی حتما مسئولیت معامله بر عهده خود شماست.
مدیریت سرمایه را معاملات حتما رعایت کنید، حد ضرر و حد سود + میزان حجم خرید (ریسک) ! 
#تحلیل_تکنیکال

لعابیران

1 ماه پیش
شاهد مقاومت #شلعاب در محدوده 960 تومان هستیم. 
بخصوص واکنش سهم به محدوده 50 Rsi در نمودار مشخص شده، روند سهم را دنبال میکنیم. به نظر می رسد که قدرت شکست مقاومت را داشته باشد. 
خط روند نزولی Rsi درحال شکست است.
#تحلیل_تکنیکال
#کلوند
سهم در محدوده مقاومتی مهم قرار دارد که در صورت شکست، 3200 تومان مقاومت بعدی می باشد.

تعداد دفعات برخورد سهم به مقاومت کاملا مشهود است، امیدوارم که پر قدرت شکشته شود.
#تحلیل_تکنیکال
#کرمان #تکنیکال
این سهم بعد از اصلاح قیمتی زیاد شروع به حرکت کرده و پس از برخورد ها به خط روند واکنش های زیبایی نشان داده که نشان دهنده تکنیکالی بودن چارت هست و حالا پس از شکست مقاومت ها پولبک زیبایی به مقاومت استاتیک و خط روند زده و از اینجا یک رشد مناسبی خواهد داشت، هدف کوتاه مدتی آن که 177 تومان می باشد که هم مقاومت استاتیکی دارد و هم فیبو پروجکشن 100درصد روی هم آنجا افتاده و هم مقاومت میان مدتی آن در چارت مشخص هست.

#تحلیل_تکنیکال
#شستا #شاخص_ساز
نظر شخصی اینجانب در مورد شستا این هست که قدرت کافی برای ادامه رشد را ندارد و همینطور با تحلیل شاخص کل میتوان متوجه شد که شاخص سازها نیاز به یک اصلاح نه صرفا قیمتی بلکه شاید زمانی دارد ، به همین خاطر با مشاهده واگرایی منفی در اندیکاتور MACD شاهد آن هستیم و شکست خط روند نزولی ، احتمال اصلاح آن نیز وجود دارد ، توصیه بنده به سهامداران کوتاه مدتی سهم سیو سود می باشد.

#بیستون #چکاوه #چکاوهح
اگر برای بلند مدت دنبال یک سهم در نقطه مناسب هستید، می توانید 20 تا 30 درصد از دارایی خودرا حق تقدم چکاوه بخرید در صورتی که در محدود زیر هزار تومان معامله شود.

یعنی قیمت مناسب خرید حق تقدم محدوده 950 به پایین است. که با 100 تومانی که بابت تبدیل حق تقدم به سهام پرداخت میکنید محدوده حدود 1000 تومان نقطه مناسب خرید است. 

کاغذ سازی کاوه حدود 14 سال پیش، پروژه شرکت کاغذ بیستون را با ظرفیت 75 هزار تن آغاز کرد. لازم به ذکر است که حدود 6.5 میلیون یورو بابت خرید تجهیزات کاغذ بیستون توسط چکاوه پرداخت شده است.
ضمنا از مزایای شرکت بیستون می توان از نزدیکی محل شرکت به کشور همسایه عراق دانست. زیرا بازار عراق در سال حدود 500 هزار تن ظرفیت کاغذ دارد، که کارخانه های موجود در عراق حدود 100 هزار تن ظرفیت تولید دارند. بنابراین عراق در سال حدود 400 هزار تن نیاز به واردات دارد. 
* لازم به ذکر است که آخال که جزو مواد اولیه شرکت بیستون است، می تواند از بازار عراق تامین کند. چرا که عراق به نسبت ترکیه ارزانترین نرخ آخال در منطقه را دارد.
 مساحت شرکت بیستون بالغ بر 57 هکتار می باشد.
شرکت کاغذسازی کاوه ظرفیت تولید حدود 25 هزار تن در سال دارد و کاغذ بیستون 75 هزار تن ظرفیت تولید ! 
 
 
#تحلیل_بنیادی
#شاخص_کل #تحلیل_تکنیکال
آپدیت تحلیل شاخص کل تایم فریم 30 دقیقه، خوشبختانه در محدوده خط روند مورد حمایت قرار گرفت. و دو صندوقی که برای نوسان پیشنهاد شد حدود 7 تا 12 درصد نوسان از پایین به بالا داشتند. 
محدوده حمایتی در صورت اصلاح، محدوده خط روند کوتاه مدتی است.
X