@شرکت-سبدگردان-هدف
شرکت سبدگردان هدف
فالوینگ0
محتوا0

شرکت سبدگردان هدف

اطلاعات کلی سبدگردان

این شرکت در 1391/11/24 تحت شماره 435015 و شناسه ملی 10320850973 درتهران و هم زمان با شماره 11140 نزد سازمان بورس اوراق بهادار تأسیس گشته است.

هدف اصلی آن فعالیت مدیریت سرمایه گذاری دربازار سرمایه کشور می باشد. جزو اولین دریافت کنندگان مجوز رسمی و قانونی فعالیت در بازار سرمایه کشور بوده است.

شرکت سبدگردان هدف به عنوان یکی از پربازده ترین سبدگردان ها در سال ۹۸ در راستای پوشش انواع سلایق مشتریان خود در ریسک پذیری و سودآوری اقدام به راه اندازی صندوق های اختصاصی مختلفی براساس ریسک و بازدهی نموده است.

بازده سالانه سبدهای سرمایه گذاری هدف که شامل سبد اطمینان، سبد آرامش، سبد ابتکار و سبداهرمی می باشد در مقایسه با سود سپرده بانکی و صندوق صبای هدف بر اساس سود تجمیعی در ۱۲ ماه اخیر به شرح زیر می باشد:

 • سپرده بانکی:              ۱۵%
 • صندوق صبای هدف:          ۴۷.۵%
 • سبد اطمینان هدف:          ۷۳.۷%
 • سبد آرامش هدف:           ۸۸.۹%
 • سبد ابتکار هدف:            ۱۰۷.۸۹%
 • سبداهرمی هدف:           ۱۷۶.۹%

تاریخ اعتبار مجوز

در پاسخ به درخواست تمدید مجوز فعالیت سبدگردانی شرکت سبدگردان آرمان اقتصاد مورخ 1398/08/12، مجوز فعالیت سبدگردانی آن شرکت به مدت سه سال تمدید شد .

خدمات سبدگردان هدف

 • افتتاح حساب های سبد سرمایه گذاری
 • شرکت سبدگردان هدف متناسب با ذائقه مشتریان،محصولات مختلفی را در قالب انواع حساب های سبد سرمایه گذاری طراحی نموده است تا کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی، با انتخاب یک یا چند نوع از محصولات، بتوانند منابع خود را در اختیار شرکت سبدگردان قرارداده، تا این شرکت با مدیریت حرفه ای و تخصصی منابع از طریق سرمایه گذاری در اوراق بهادار با درآمد ثابت و متغیر، بتواند بازده مورد نظر مشتریان را متناسب با سطح اطمینان انتخابی آنان تامین نمایند.
 • صندوق سرمایه گذاری
 • صندوق مشترک صبای هدف تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار و با درآمد ثابت بوده و با مدیریت حرفه ای دارایی شما بازدهی قطعی و متناسبی را برای سرمایه گذاران ایجاد می کند،برتری این صندوق نسبت به حساب های سبد سرمایه گذاری این است که مشتریان با سرمایه های خرد(حداقل 100هزار تومان) می توانند نسبت به خرید واحد و سرمایه گذاری در این صندوق ها اقدام نمایند.
 • تأمین سرمایه بنگاه ها و کسب و کار ها
 1. تاسیس و راه اندازی انواع صندوق های سرمایه گذاری
 2. تاسیس و راه اندازی انواع شرکت های سهام پروژه خاص و عام
 3. پذیرش و عرضه شرکت ها در بورس اوراق بهادار
 4. افزایش سرمایه و انتشار اوراق بهادار تامین مالی برای شرکت ها
 5. تامین سرمایه اجرا و تکمیل پروژه ها
 • خدمات مشاوره مالی
 1. مشاوره مدیریتی در خصوص اصلاح و تجدید ساختارمالی و مدیریتی
 2. مشاوره سرمایه گذاری
 3. تهیه گزارش های ارزیابی و قیمت گذاری اوراق بهادار
 4. تهیه گزارش های توجیه اقتصادی کسب و کار ها و افزایش سرمایه
 • متولی گری صندوق های سرمایه گذاری
 • شرکت سبدگردان هدف با توجه به مجوز دریافتی از سازمان بورس، می‌تواند خدمات نظارتی مستمر را درقالب پذیرش سمت متولی گری برای برخی نهاد های مالی ارایه نماید.
 • این شرکت برای حمایت ازسهامداران طبق قوانین ابلاغی به عنوان رکن متولی صندوق ناظر مستمر بر دریافت ها و پرداخت ها و اعمال مدیر صندوق می باشد.
 • شرکت سبدگردان هدف درحال حاضر متولی صندوق سرمایه گذاری اعتماد ملل بوده و قابلیت پذیرش سمت متولی گری و نظارت برصندوق سهام، صندوق با درآمد ثابت، صندوق مختلط، صندوق نیکوکاری، صندوق زمین وساختمان، صندوق پروژه و ... را دارد.
 • شرکت سبدگردان هدف در زمینه آموزش نحوه صحیح و حرفه ای سرمایه گذاری و مشارکت در بازار سرمایه اقدام به برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی تخصصی و مستمر در زمینه های تحلیل اقتصاد کلان،تحلیل بنیادی صنایع وشرکت ها و تحلیل تکنیکال در سطوح مقدماتی و پیشرفته می نماید.

کارمزد خدمات سبدگردان هدف

حداکثر درصد کارمزد روزانهخالص آورده سرمایه گذار365/1x5%  100-250 365/1x4%  251-500  365/1x3%  501-1000 365/1x2%  1001-2500 365/1x1% 2501 به بالا

مفاد قرارداد

حداقل مقدار50,000,000 تومانحداقل مدتیک سالهکارمزد ثابتبا توافق طرفین هنگام عقد قرارداد تعیین می شود.کارمزد متغیرمتغیر است و در واقع، حکم پاداش را برای طرفین داشته و تنها در صورتی از مشتری دریافت می‌گردد که بازدهی سبد اختصاصی وی در پایان قرارداد یا به هنگام فسخ آن از جانب وی، بیش از مقدار تعیین‌شده در ابتدای قرارداد باشد.دوره پرداخت سود سالیانهسالیانهشرایط فسخ قراردادبه درخواست مشتری امکان فسخ قرارداد وجود دارد به شرط تسویه بدهی به سبدگردان

روش های تجزیه و تحلیل

در شرکت سبدگردان هدف تلاش می شود تا عملیات مدیریت پرتفوی با استفاده از روش های حرفه ای و رایج ارزش گذاری و تحلیل بازارهای مالی معتبر بانجام رسد. بکارگیری نرم افزارهای مالی مناسب و ترکیب آنها با روشهای مزبور، پایه محکم و ابزار مناسبی را برای حضور پرقدرت در بازار سرمایه فراهم خواهد کرد.مبنای تحلیل در این شرکت روش تحلیل بنیادی بوده و تمام عملیات سبدگردانی بر اساس گزارشات تحلیل بنیادی به انجام میرسد.

از تحلیل تکنیکال نیز به عنوان روش ضمنی تحلیل روند قیمتها و شاخصها، با هدف بدست آوردن جو و هیجان بازار در هر یک از سهام ها و صنایع استفاده خواهد شد. روش‌های ارزشگذاری و تحلیل اوراق بهادار قابل بکارگیری عبارتند مدلهای مبتنی بر تنزیل جریانات نقدی(DDM)، مدلهای مبتنی بر جریان نقدی آزاد (FCF)، توجه به ارزش جایگزینی و استفاده از روشهای P/E بر اساس EPS کارشناسی می باشد.

منابع اطلاعاتی مورد استفاده در مدیریت سبد

با توجه به نقش مهم اطلاعات در بازار سرمایه، شرکت سبدگردان هدف از منابع مختلفی اطلاعات خود را کسب نموده و پس از بررسی، مبنای کار خود قرار می‌دهد. این اطلاعات از منابع گوناگونی مانند سایت‌های رسمی بازار سرمایه، سایت‌های خبری تحلیلی داخلی و خارجی و سایر منابعی که اطلاعات مربوط و قابل اتکایی ارائه می‌دهند، تهیه می گردد.

 

اعضاء تیم سبدگردان هدف

نام ونام خانوادگیسمت عباسعلی حقانی نسبرئیس هیأت مدیرهفرید رضا ایرجینایب رئیس هیأت مدیرهسعید حقانی نسبعضو هیأت مدیرهمهدی حیدرنیامدیر سبدرضا حشمتی شربیانیمدیر سبد بابک سالاروندتحلیلگرعلی رضا شیریکارشناس سبدمهری امیدیانحسابدارجواد توتیبایگان

امتیاز کلی
امتیاز بررسی نشده است
ویژگی ای وجود ندارد
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
Enamadlogo-samandehi
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.