اول مقایسه، بعد معامله!

نظارت دات کام، با مقایسه و بررسی بیش از 100 کارگزاری، صرافی و بروکر، به شما کمک می‌کند تا با چند کلیک، پلتفرم معاملاتی مناسب خود را از بین بهترین ها پیدا کنید.

چرا نظارت دات‌کام؟

نظارت دات‌کام با هدف ارائه اطلاعات و امکانات مورد نیاز معامله‌گران در انواع بازارهای مالی به آن‌ها در تصمیم‌گیری‌های سرمایه‌گذاری آگاهانه‌تر کمک می‌کند.

ابزار مقایسه

ارائه جدول مقایسه‌ای از نهادهای مالی، شامل کارگزاران بورس، صرافی‌های ارز دیجیتال و..

اخبار روز بازار مالی

با دنبال کردن نماد مورد نظر خود می‌توانید از آخرین اخبار آن مطلع شوید!

تحلیل، با نمودار پیشرفته

با استفاده از نمودارهای پیشرفته، نماد هر بازاری را تحلیل و پیش بینی کنید!

قیمت لحظه ای

تجربه ای متفاوت از رصد بازارها با واچ لیست نظارت! نمادهای خود را دنبال کنید و قیمت سهام، ارز دیجیتال، طلا و ... را همزمان با هم مشاهده کنید!

سرمایه گذاری در بازار مورد نظر خود را شروع کنید!

گام به گام تا تبدیل شدن به یک سرمایه گذار موفق

مقایسه و تحلیل

در بهترین پتفرم مالی ایران

ایده اصلی سایت نظارت در سال 95 شکل گرفت اما موفق به اجرای نهایی نشد، اما با گذشت زمان تونستیم به این ایده پر و بال بدیم. و چیزی شدیم که الان هستیم. اما امکانات سایت درحال حاضر میدونیم که خیلی محدود هست و نیازهای یک معامله گر رو نمیتونه رفع کنه بخاطر همین شروع تولد نظارت رو در همین سال 1403 میدونیم. ما پی بردیم که کاربران فعال در بازارهای موازی مثل بورس، ارز دیجیتال و طلا یا حتی فارکس باید برای دنبال کردن اخبار یا قیمت ها باید سایت های متنوعی رو بگردن تا به هدفشون برسن. هدف ما اینه که معامله گران بتونن با دنبال کردن نمادهای مورد نظرشون در نظارت دات کام، از اخرین اخبار، تحلیل، نظرات کاربران و قیمت های لحظه ای با خبر بشن. ما سعی داریم که در قالب یک سایت جامع مالی بتونیم نیازهای یک معامله گر رو رفع کنیم. در آینده تصمیم داریم که با ارائه ابزارهای فیلتر پیشرفته بتونیم به معامله گران در پیدا کردن یک سهم یا ارز خوب کمک کنیم.

نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
Enamadlogo-samandehi
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.